2726
عنوان

سرعت کم افزایش مقدار هورمون بتا اچ سی جی

| مشاهده متن کامل بحث + 174877 بازدید | 229 پست
چی شدی شما باردار بودین

سلام

من خارج رحم بودم متاسفانه  .البته الان به لطف خدا طبیعی باردارشدم و یه پسر دارم.لوله هامم سالمن

دوست دارمش مثل زورقی که موج را...😍کیان همه دنیای من و باباش😍😍😍
سلام من خارج رحم بودم متاسفانه  .البته الان به لطف خدا طبیعی باردارشدم و یه پسر دارم.لوله هامم ...

چ علائم داشتی ؟

خونریزی داشتی یا لکه بینی دردات چطور بود؟

هر اتفاقی براتون افتاد صبور باشید،حکمت خدا رو می فهمید..🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من خارج رحم بودم متاسفانه  .البته الان به لطف خدا طبیعی باردارشدم و یه پسر دارم.لوله هامم ...

سلام کی فهمیدید خارج رحمه و چجوری 

من الان شرایط شمارو دارم بتای روز ۳۵ دورم ۱۶۵ شده 

2728
سلام کی فهمیدید خارج رحمه و چجوری  من الان شرایط شمارو دارم بتای روز ۳۵ دورم ۱۶۵ شده

به عدد بتا نیست.باید رشدش  هر۴۸ساعت  دوبرابرشه  اگه نشد  باید شک کرد.واینکه خارج رحمی با بتای حدود ۳۰۰ ۴۰۰ قابل تشخیص با سونو واژینال

ازهمون بتای ۲۰   لکه بینی داشتم  قهوه ای.و درد کشاله رون

من بدون دارو خودش رفع شد و بتا افت کرد هفته پیش رو 28 بود..

فردا ازمایش میدم دوباره

هنوز لکه بینی دارم

تا کی لکه بینی ام ادامه داره؟

شما بعد کی باردار شدید ؟

ازهمون بتای ۲۰   لکه بینی داشتم  قهوه ای.و درد کشاله رون

با امپول شما دفع کردید راستی ؟

نفهمیدی اخرش علت خارج رحمی برای چیه ؟

من بدون دارو خودش رفع شد و بتا افت کرد هفته پیش رو 28 بود.. فردا ازمایش میدم دوباره هنوز لکه بینی ...

خارج رحمی هیچ وقت خود به خود پایین نمیاد عددش و اصلا دفعی درکارنیست.یا با امپول متوتروکسات جذب میشه یا عمل میکنن درمیارن.

بارداریتون شیمیایی بوده   چندروز دیگه کامل پریود میشید اگه نشدید حتما یه بتا بدید  چون توخارج رحمی بتا  بالا پایین میشه

خارج رحمی هیچ وقت خود به خود پایین نمیاد عددش و اصلا دفعی درکارنیست.یا با امپول متوتروکسات جذب میشه ...

منم بالا پایین میرفت بتا

تو سونو یه توده 22 م م تو اندوکس راست دیدن 

من دارو گیاهی میخوردم عروس پشت پرده رازیانه زعفرون طناب میزدم اخرش دو هفته پیش صفر شد امروزم دوباره ازمایش دادم محض احتیاط بازم صفر بود 

سلام دوستان من 29ازمایش خون دادم 35بود بتام ازمایش بی بی چک دادم دوخط قرمز شد تازه 14روز متوجه بارداریم هستم لکه بینی دارم مجدد آزمایش بتا دادم شده بود 158دکترم گفت اگه دوبرابر بشه حاملگیت طبیعی هست ولی بتا ی بنده از 158به 50رسیده 100تا کم شده یعنی در حال سقط هستم 

سلام خانمی بتای منم تقریبا مث شما بود، دوروز قبل موعدم ۱۱۰۰ بود سه روز بعدش ۱۴۵۰ خیلی نگرانم وقت دکت ...

سلام منم مشابه شمام چيشد برا شما

فقط اينو ميدونم تا خدا نخواد نميشه.🌹🙏🏻بعد از دوتا سقط سومين بچم با سركلاژ تو شكممه خدايا خودت سالم نگهش دار🙏🏻😭يه صلوات براش بفرستيد لطفا🌹
2706