1874
1823

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤🖤🖤آجرک الله یا صـــاحب الزمان 🖤🖤🖤      که هیچ حالی دائمی نیست  اما با این حال باز خدا هست ممنونم که هستی خداجون💓                    از طرف بندت:💚🧕🏻سادات خانوم.                              💓پاسخگوی سوالات دینی و اعتقادی شما هستم☺️      2️⃣تیکر تولدمه💞💞💞.                                                منتظر 99.9.9 هستم ببینم چی میشه🤔.                        💙گروه آبی💙 وزن اولیه:71   وزن هدف:60   

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

اخیییی  

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در خواست دوستی کسانی که نمیشناسمو قبول نمیکنم😊خب از اون جایی که امضای قبلیم تهدید امیز بود جا دارع بگم از من نترسید😁یه نکته وقتی یه جایی یه چیزی گفتم یا یه کاری کردم نگید از تو توقع نداشتم من امروز با من دیروز 180 درجه فرق داره _دیگه نه حس خوبی به چیزی دارم نه دلم به کسی خوشه نه می تونم به بقیه اعتماد کنم و نه حتی اون ادم سابق باشم فقط بی حس دارم به راه پیش روم ادامه میدم !!!!  
1883

خدا خودش رحم کنه

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.انشالله درتاریخ ۹/ ۹/ ۹۹ خبرای خوب و اتفاقای خوبی تو زندگیم میفته الهی آمین  
خنده نداره😐😦

شاید خنده تلخ او از گریه غم انگیز تر است

😐😂

به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                                                                                                  💜غیر از تو نباشدهیچکـسی یاردلـم ای شاه دلـم💜

مگه نگفتن اجباری برای فرستادن بچه ها به مدرسه نیست؟

انتظار ۷۴ ماهه ی من چه تلخ میگذری 😔 رفته بودیم مسافرت در حال گذشت زدن بودیم آقایی داشت فال میگرفت خیلی ها دورش جمع بودن و با دقت حرفاشو گوش میکردن...خیلی دلم گرفت اخه فالگیر میخواست چی بگه...بیایید تا من فالتونو بگیرم اگه عروسی کردین و بعد یکسال طبیعی بچه دار نشدین رفتید خودتون و همسرتون آزمایش دادید همون برگه آزمایش رو بیارید تا فالتونو بگیرم...شما احتمالا اولش باور نمیکنین که بچه دار نمیشید و اولش خیلی امید دارین...بعد کم کم سر و کلتون تو مراکز باروری و ناباروری پیدا میشه بازم امید دارین سه چهار بار میکرواینجکشن و آی وی اف و آی یو آی انجام میدین بازم امید دارین...بعد کم کم میبینین نه بابا شش هفت سال از عروسیتون رفت و خبری نشد...بعد حالا میبینین دارین از اطرافیانتون متفاوت میشین و دیگه راحت نیستید کم کم گوشه گیر میشین...همه هم سن و سال هاتون دارن نقشه بچه دوم یا حتی سوم میکشن و شما هنوز دارین دوا درمون میکنین...یکدفعه میبینین ده دوازده سال از ازدواجتون رفت و اگه مقاومت کردین طلاق نگرفتین یه سردی خاصی بین خودت و همسرت احساس میکنی...موهای سفیدت تورو میترسونه...خدانکنه شایدم قضیه برعکس شد و بچه دار شدین ولی مطمئن باشین فالم درسته...😔

قبل از اینکه مدرسه باز بشه این جوکش در اومده بود 

روانیمون کردن به خدا

ما ک چهارتا بچه مدرسه ای اطرافمون هست همشون آنلاینن

چیزی نمونده تا ظهور منجی ....... خودتو آماده کردی ؟ چقد برای ظهورش دعا کردی؟ نکنه وقتی اومد شرمنده باشی که از غافلین بودی......
خنده نداره😐😦

وای چرا؟ 😅تو سفارش های قبل مدرسه مامانه یادش رفته بگه ماسک و رو عوض نکن😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🖤🖤🖤آجرک الله یا صـــاحب الزمان 🖤🖤🖤      که هیچ حالی دائمی نیست  اما با این حال باز خدا هست ممنونم که هستی خداجون💓                    از طرف بندت:💚🧕🏻سادات خانوم.                              💓پاسخگوی سوالات دینی و اعتقادی شما هستم☺️      2️⃣تیکر تولدمه💞💞💞.                                                منتظر 99.9.9 هستم ببینم چی میشه🤔.                        💙گروه آبی💙 وزن اولیه:71   وزن هدف:60   
قبل از اینکه مدرسه باز بشه این جوکش در اومده بود  روانیمون کردن به خدا ما ک چهارتا بچه مدرسه ...

این توئیت نماینده مجلسه😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

فثط مادرای ظالم بچهاشون رو میفرستن مدرسه... 

ما مردم نجیب*خوزستانی*حرمت داریم...ما مردم هشت سال دفاع مقدسیم.....خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
😐✋🏻احسنت

به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                                                                                                  💜غیر از تو نباشدهیچکـسی یاردلـم ای شاه دلـم💜
1826
فثط مادرای ظالم بچهاشون رو میفرستن مدرسه... 

ربطی نداره به نظرم، یه مادری که سوادش در حد پایننه بنده خدا چاره ای جز مدرسه نداره چون خودش توانایی تدریس رو نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که دخترمو نفرستادم مدرسه🙂 

مال ما هم نرفته، تو خونه داره الان میبینه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1899