2733
2734

سلام خوشگلا کسی اینجا دماغش انحراف داشته؟ من دو هفتس دماغمو عمل کردم همون روز عمل تامپونمو برداشتن بعد یه هفته گچ رو بینیمو برداشتن بعد دکترم گفته داخل بینیت اسپلینت داری مثله طلقه که بعده ۴۰ روز برداشته میشه.خیلی استرس دارم برداشتن این طلقا درد داره؟کسی تجربشو داشته بیاد نظرشو برام بنویسه خیلی میترسم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااییییی دلم ریش شد

من دخترخواهرم عمل کرده بود رفتم پیشش فشارم افتاد واسم اب قند اوردن 

خدایی دل میخواد عمل کردن

خدا به روم نگاه کرده دماغم عملیه مادرزادیه 😂

از یه جایی به بعد با خیلیا کم حرف میشی...چون میفهمی که خیلی نمیفهنت...
2731
وااییییی دلم ریش شد من دخترخواهرم عمل کرده بود رفتم پیشش فشارم افتاد واسم اب قند اوردن  خدایی ...

برو خداتو شکر کن دماغت فندوقه 😂مال منم زیاد بزرگ نبود ولی اتحراف داشت یکمم کجی داشت😝 ولی بیهوشی روم خیلی اثر گذاشت بعد چند روز که عمل کرده بودم فشارم افتاد کلی سروم زدم تا حالم خوب شد 🤕

2738
وااییییی دلم ریش شد من دخترخواهرم عمل کرده بود رفتم پیشش فشارم افتاد واسم اب قند اوردن  خدایی ...

🤣خخخ منم مثل تو ام 

بینیم خوبه 

هرکی عمل میکنه از فامیلام 

دعواش میکنم 

به نظرم دماغم اگه اندازه علیرضا خمسه هم بود عمل نمیکردم😝😜😅

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
طلق چیه اصلا برا چیه منم انحراف داشت ولی طلق نداشتم که

بهش میگن اسپلینت داخلی که جنسش از سیلیکونه میگن از تو به تیغه بینی میدوزن اکثرا برا اونایی که انحراف و کجی بینی دارن میزارنش ولی اخه مال منم از تو انحراف داشت.زیاد تو چشم نمیزد.خوشبحالت

سلام عزیزم من دوهفته پیش عمل کردم ولی برا من نزاشتن  ولی زنداییم عمل کرده بعد از ۸ رو طلق رو ...

واقعا طلق بود؟اخه اسپلینت داخلی رو بعد ۴۰ روز یا ۳۰ روز درمیارن فک کنم مال زنداییت از اون درازا بود که میکنن تو سوراخ بینی که جلو خونریزی رو بگیره مال من از تو کاملا دوخته شده

2706