2726

سلام من الان تو هفته۴۰ هستم.هر چی فعالیت و ورزش اینا نی نی پایین نمیاد دیگه کلافه شدم.دکترم میگه لگنت خوبه اما نمیدونم نی نی چرا نمیاد تولگن.از طرفی شنیدم معمولا زایمان دوم بچه ها موقع زایمان میان تو لگن.

امروز نزدیکی داشتم چون شنیدم تاثیر داره تو روند زایمان.الان انقباض و دردای وحشتناک دل و کمر دارم حدودا۴ ساعته.بعد از نزدیکی یه پیاده روی حدودا۱ ساعته داشتم و هی کمرم میگرفت و ول میکرد اما الان دردا خیلی نزدیک شدن.

ینی این دردا دردای زایمانه؟؟یا کاذبن؟چون بهرحال هنوز بچه پایین نیومده ک فشار وارد کنه و دهانه رو بازتر کنه.کسی بوده با شرایط من زایمان کرده باشه؟

احتمالا درد زایمانه😍😍😍😍😍برا منم دعا کن زودتر مامان بشم🌹💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
توکل ب خدا.ان شاالله به زودی عزیزم

انشالله😍🙏🌹💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
آره درد زایمانه میاد پایین نگران نباش ادامه دار تر شد برو بیمارستان

اخه میدونی.سر دختر اولم دقیقا کشید به ۴۱ نیومد سرشم باز تولگن نبود دکترم تجویز کرد کرچک بخور خوردم اما چون بچه هنوز اماده نبود بیاد پایین فقط دوروز تمام درد میکشیدم اخرشم رفتم معاینه گفتن دهانه رحم یک سانت.باامپول فشارزایمان کردم.البته الان این نزدیکی خودش حکم امپول فشارو داره چون مثل اکسی توسین عمل میکنه.حالا تا صبح ببینم چی میشه.

الان ک قشنگ دردایی ک باانپول فشار میکشیدمو دارم میکشم.

فاصله دردا هم کمتر از پنج دقیس.

اخه میدونی.سر دختر اولم دقیقا کشید به ۴۱ نیومد سرشم باز تولگن نبود دکترم تجویز کرد کرچک بخور خوردم ا ...

انشالله به سلامتی زایمان کنی این بچت چیه من بچه هام هر دور سی و هفت هفته و پنج روز اومدن

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
انشالله به سلامتی زایمان کنی این بچت چیه من بچه هام هر دور سی و هفت هفته و پنج روز اومدن

دختر.خوش بحالتون چ قد خوب.

دعام کنید زایمان راحتی داشته باشم.زایمان اولم خیلی سخت بود

دختر.خوش بحالتون چ قد خوب. دعام کنید زایمان راحتی داشته باشم.زایمان اولم خیلی سخت بود

اپیدورال کن من انجام دادم خیلی خوب بود درد زیاد نکشیدم 

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕