2733
2734
عنوان

بعد 7 سال عاشقی همه چیو خراب کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 39 پست
دارم دیوونه میشم بخدا 

میفهمم ولی برا اونم شوک بوده یهو ولش کردی ،شاید ترسیده باز وابستت بشه ولش کنی ،درکل زمان همه چیز رو حل می‌کنه .🌹

یه صلوات برا شادی روح مادرم 😔.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگاه عزیزم منم دوبار عشقم ول کردم ولی اون هردو بارش باز من خواست و عاشق تر از قبل بود درسته دلیلش می ...

عزیزم بعد اون کار کن اون توی بدترین شرایط بود حتی شنیدم قرص می‌خورد اما من قبول دارم بی رحمی کردم به اون همه عشقی که اون به من داده بود اما بچه بودم و شرایط بد 

اما هرسری که رفتیم بیرون می‌فهمیدم هنوز منو میخاد اما اون کار من خراب کرد همچیو 

🖤
میفهمم ولی برا اونم شوک بوده یهو ولش کردی ،شاید ترسیده باز وابستت بشه ولش کنی ،درکل زمان همه چیز رو ...

مرسی عزیزم امیدوارم برام دعا کن فقط برگرده بتونم جبران کنم 

🖤
2731
راست میگه اگ عاشق واقعی بودی حتی فکر این ک کات کنیم از ذهنت عبور نمیکرد

اما این کار رو کردم چون شرایط خیلی بدی داشتم مامانم مدام اذیتم می‌کرد نمیدونم پشیمونم هرکسی اشتباه میکنه خب واقعا بچه بودم ی دختر 18 ساله اصن خیلی بچه بازی درآوردم 

🖤
مامان منم بد بلایی سرم اورد و خیلی خیلی زجرم داد ولی خداروشکر فهمید یا بگم مجبور شد قبول کنه که من ب ...

خیلی خوبه من و اون عرضه راضی کردنشو نداشتیم 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2738

مادرت صلاح زندگیتو میخاد هیچکی نگفت مادرت شاید خوشبختیتو با اون ادم نبینه اخه مگه مشکل مادرت چیه اول فکر کن به اخرش  بعد عاشقیتو ادامه بدی و زندگی باهاش کن که مجبور نشی اخرش به اولش فک کنی که خدایی نکرده با هم نسازین بخدا عشقو عاشقی همش دروغه

عاشق نیستی مگه عاشق میتونه از عشقش بگذره

حالا ب هر دلیلی

ولش کن بنده خدا رو بذار زندگیش رو کنه

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
مادرت صلاح زندگیتو میخاد هیچکی نگفت مادرت شاید خوشبختیتو با اون ادم نبینه اخه مگه مشکل کادرت چیه اول ...

مامان من فقط پول میخاس چون اون نداش گف ن الن که وضعیت مالیش داره خوب میشه چرا مخالف نیس 

🖤
2706