2726
عنوان

بعد 7 سال عاشقی همه چیو خراب کردم

533 بازدید | 39 پست

من 7 سال با پسر عموم در ارتباط بودم و چندبار اومدن خاستگاری من اما مادر من مخالفت کرد و من هرکاری کردم نتوستم راضیش کنم 

یک شب خیلی حالم بد بود و بهش گفتم بیا تموم کنیم و تو برو دنبال زندگیت چون خیلی شرایط روحی بدی داشتم سال کنکورم بود و درس نمیخوندم و مامانم منتظر ی رتبه خوب بود از من و اگه رتبم خوب نمیشد میدونستم مامانم زندگی رو به کامم زهر میکنه 

من اونشب باهاش تموم کردم میدونم اشتباه بود من خیلی دوسش داشتم اون واقعا منو دوسم داشت اما من این کار رو کردم 

خیلی حالم بد بود اما واقعا شرایط زندگیم بهم ریخته بود اصلا مامانم حتی اجازه خاستگاری نمی‌داد مدام با حرفاش منو اذیت میکرد 

ما نزدیک یکسال از هم دور بودیم تا اینکه من مهر وارد دانشگاه شدم و شرایط روحیم و خانوادگیم بهتر شد 

بهش پیام دادم و ازش خاستم بریم بیرون رفتیم بیرون همچی خوب پیش رفت میدونستم دوستم داره اما یهویی واتساپشو پاک کرد و گذشت چندماه بعد من خیلی حالم بد بود تپش قلب گرفته بودم و این چندماه از دور میرفتم سرکارش و میدیدمش 

یکماه پیش دوباره رفتیم بیرون و اونشب عالی بود مدام از عشقش به من گفت از اینکه منو خیلی دوستم داره و هیچ کس جای منو برای اون نمیگیره 

و تا دو هفته ارتباط ما عالی بود زنگ ابراز علاقه اما بعدش گفت مدام کاری که باهام کردی روبروی چشمامه کن دوست داشتم اما تو منو نابود کردی 

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بهش گفتم بیا درموردش حرف بزنیم گفت باشه حضرذی هم رو دیدیم حرف می‌زنیم اما رفته رفته سرد شد و بعد واتساپشو دوباره پاک کرد و کلا دیگه هیچی نگفت 

خانوما من خیلی دوسش داشتم و الن خیلی پشیمونم اما نمیدونم چیکار کنم 

اون خیلی خیلی منو دوسم داشت اما رفتار من باعث شد اون سرد بشه 

الن نمیدونم چیکار کنم 

🖤
2728

کاری ک مامانم با عشق من و پسرخالم کرد 

خداروشکر الان نامزده خوشبخته امیدوارم مامانمم خدا ببخشه

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

نگاه عزیزم منم دوبار عشقم ول کردم ولی اون هردو بارش باز من خواست و عاشق تر از قبل بود درسته دلیلش میپرسید خسلس ناراحت بود منم براش توضیح دادم اون توضیحات من توجیح میدونست بخاطر علاقه و عشق بینمون باهام موند

آشتی میکنین بابا هیچی نیست😂

خدا از دهنت بشنوه 

مهر باهم آشتی کردیم اما یهو دوباره سرد شد تا یکماه پیش دوباره همچی عالی یهویی اون گذشته لنتی همچیو خراب کرد 

من خیلی دوسش دارم ینی ممکنه برگرده؟؟ 

🖤

بنده خدا حق داشت از کجا معلوم دوباره شما دو روز دیگه به خاطر مادرت نزنی زیرش من که جاش باشم همین کارو میکنم . ناراحت نشیا یه حقیقته تلخه. شمام فراموشش کن 

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
کاری ک مامانم با عشق من و پسرخالم کرد  خداروشکر الان نامزده خوشبخته امیدوارم مامانمم خدا ببخشه

مامان منم بد بلایی سرم اورد و خیلی خیلی زجرم داد ولی خداروشکر فهمید یا بگم مجبور شد قبول کنه که من بجز اون کس دیگه ای رو نمیخوام الان راضی

2706