1874
1823

کدبانوی های عزیز خیلی راحت بگیر راحت بپز

1825

هر هر هر هر  

خدایا شکرت🤩😍مرسی که بهترین اتفاق افتاد🤩😍۹/۹/۹۹🤩😍😘🥰 از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍
1856

فقط امیدوارم خدا به همه یکم فقط یکم عقل و شعور ببخشه 

که اینقد سرشون تو زندگی بقیه نباشه 

احساس می کردم اگر اوضاع همین طوری بماند دق می کنم... اوضاع همان طور ماند و دق نکردم!همه‌مان اینگونه ایم. لحظه های گَندی داریم که تا مرز سکته پیش میرویم! اما میگذرد. هیچ وقت حرف سربازی که بدون پاهایش از جنگ برگشت را فراموش نمیکنم: " من فوتبالیست خوبی بودم! اولش برای پاهایم هر شب گریه میکردم،تا فهمیدم خدا دوست داره من شطرنج باز خوبی باشم".
این کیه

فروتن بیچاره  

خدایا شکرت🤩😍مرسی که بهترین اتفاق افتاد🤩😍۹/۹/۹۹🤩😍😘🥰 از امروز میخوام عاشق باشم عاشق خودم .چون هیچ چیز،کم ندارم یه دختر شاد و پر انرژی ورزشکار و خوش ذوق😀😍❤عاشق کتاب💞یه سنگ صبور💗مهربون💖خوشگل💓نوشتم که بدونم چیزی کم ندارم 💛من یه دختر با اعتماد بنفسم🎀همه نباید مثل هم باشن که💚من خاصم💜چون خودمم💙همه باید یاد بگیریم عاشق خودمون باشیم💋هدف من تبدیل شدن به یه خانم مهندسه که  کار مهم قرار انجام بده💕مهم نیست چقدر کار تا الان انجام دادم مهم اینه که قراره کلی کار انجام بدم😍
1794
 این شایعه است باور نکنید انقدم پخش نکنید هیچکس باور نمیکنه😏

من باور نکردم 

الان دیدم خندم گرفت 

گفتم بزارم محض خنده 

جوری با آدما برخورد کنید که اگه یک ساعت بعد،مُردَن عذاب وجدان نگیرید😐😐
نگار جان از تو بعید بود😕😕😕یبار تو زندگیم زود رسیدم سرعکس، عکس او لندهورو گذاشتی؟ 😆🤣🤣

نگو گناه داره 

نگاه چی جذابه 😍😍😍

فقط امیدوارم خدا به همه یکم فقط یکم عقل و شعور ببخشه  که اینقد سرشون تو زندگی بقیه نباشه

ان شاالله 🤲🤲

1718