1822
1823

دکتر گفت کامل بزن ولی تو نت خوندم میگه باید تکرار بشه بعد از 4هفته

یعنی دوتا واکسن باید بزنه یا اونو نصف کنه؟؟؟

همیشه به این فکر کن که خدا هست دل شکستن تاوان داره.دنیا دار مکافاته🌹😊☺

فک کنم نصف کنه

۹۹/۹/۱۰ همتونو میبینم😂      عاشق کلمه ی(بیلبیلکم)😬           ‏زندگی آدمای پولدار فقط از دور قشنگه                                     اما واردش که بشی میبینی خیلی قشنگتره🥴

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

منم میخوام بدونم

البته زیر دوسال هست

مگه واکسن توزیع شد

لطفا به احترام سردار. دلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
1825

بنظرتون بزنم برا بچم یا ن

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

از کجا تهیه کردی نصف داروخانه های تهران و گشتم نمیدم

یه زن پر تلاش و موفق. کارشناس ارشد روانشناسی کودک. کارشناس مترجمی زبان انگلیسی.مدرس دانشگاه و مربی سابق کودکان سی پی سندروم داون و .....کارشناس روانشناس بالینی😊😊😊 
منم میخوام بدونم البته زیر دوسال هست مگه واکسن توزیع شد

اره دوست داروخونه کار میکنه واسم گذاشته کنار

نزنید بابا‌ این ولحسنا همه عوارض داره‌ .الان ب بهانه کرونا واکسن آنفولانزا میفروشن بعد از عیدم حتما وامسن کرونا. باور کنین اینا همه اش بازیه واسه فروش وامسن. سلامتی خودتونو دست این تاحران مرگ نسپرین.داروی امام کاظم استفاده کنید نیاز ب واکسن ندارین

از کجا تهیه کردی نصف داروخانه های تهران و گشتم نمیدم

اومده ولی نمیدن هنوز دوستم تو داروخونست گفت

من هر وقت دادم دکتر نوشته همون یه دونه نوشته که بزنه. دوسال قبل دخترم زده

یعنی اولین بار یکی کامل زدی وتکرارم نکردی؟

1826

خدا لعنت کنه اون کسایی رو که این واکسن هارو میفرستن وارد میکنن من بمیرمم نمیرم این واکسن های دروغی که خدا میدونه چی توشون تزریق شده رو به بچم بزنم 

مخالفی ریپلای نکن

در این تاریخ من به آرزوم رسیدم خدایا شکرت   9/9/99
نزنید بابا‌ این ولحسنا همه عوارض داره‌ .الان ب بهانه کرونا واکسن آنفولانزا میفروشن بعد از عیدم حتما ...

نمیدونم واقعا یه عده چرا به فکر سلامتی شون نیستن به ولله قسم این واکسن جز عوارض هیچییییی نداره کاش مردم مون بفهمن اینارو

خدا لعنت کنه اون کسایی رو که این واکسن هارو میفرستن وارد میکنن من بمیرمم نمیرم این واکسن های دروغی ک ...

همین دیگه ی عده هم فک میکنن این دکترا دلسون برای سلامتی مردم سوخته. نه جانم واخسن وارد کردن باید از جیب مردم هزینه اش رو دربیارن

همین دیگه ی عده هم فک میکنن این دکترا دلسون برای سلامتی مردم سوخته. نه جانم واخسن وارد کردن باید از ...

اره به خدا اگه همین داروی امام کاظم هر ده روز بخورن هیچی شون نمیشه

نمیدونم واقعا یه عده چرا به فکر سلامتی شون نیستن به ولله قسم این واکسن جز عوارض هیچییییی نداره کاش م ...

🔸🔹🔸🔹🔸🔹

❌ مراقب موج های پسا کرونایی باشید؛ این بار با واکسن آنفولانزا ❌

📣 مدیر گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با تاکید بر لزوم تجویز واکسن آنفلوانزا برای افراد در معرض آسیب، گفت:

👀 "شاغلین در مراکز بهداشتی و درمانی" و "کودکان شش ماه تا پنج سال"، از جمله افرادی هستند که در اولویت تزریق این واکسن قرار دارند.

📣 وی در ادامه افزود: «اگر خیلی زود واکسن زده شود، ایمنی ایجاد شده در اواخر فصل اپیدمی، از بین می‌رود و اگر هم دیر زده شود، ممکن است آلودگی قبل از ایمنی سازی رخ دهد.»

✍️ به هر بهانه ای شده حتی کودکان شش ماهه را هم می خواهند واکسن بزنند آن هم واکسن آنفولانزا....

📆 چند وقت پیش هم مطلع شدید که "رئیس سازمان غذا و دارو" تاکید کرد: «امسال پنج برابر سال گذشته واکسن آنفلوانزا وارد خواهیم کرد.» 😳

📚منبع: https://NourNews.ir/n/52047

⁉️ طبق سیاست پیش رویی که سازمان غذا و دارو  و وزارت بهداشت دارند ، "عجله در تزریق این واکسن" هم کاملا مشخص است...!

⚠️هوشیار باشید... ⚠️

📚منبع: https://www.asriran.com/fa/news/744

🌐n

🔸🔹🔸🔹🔸🔹

1718