2726
عنوان

اثر نشاسته در آی وی اف

22533 بازدید | 33 پست

سلام خواهش میکنم یکی بیاد بگه چه نوع نشاسته ای باید بعد از آی وی اف بخوریم؟نشاسته گندم یا ذرت؟

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله

نشاسته گندم عزیزم هر روز یه قاشق تو آب سرد از شیر آب حل کن بکن

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
نشاسته گندم عزیزم هر روز یه قاشق تو آب سرد از شیر آب حل کن بکن

سارا دلارام عزیز شما استفاده کردید نشاسته گندم؟میشه توضیح بدی که ای وی اف کردی؟

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام شما تو سیکل ای وی اف هستی؟ 

من یکماه دیگه باید برم انتقال بدم...شما چطور؟

سارا دلارام عزیز شما استفاده کردید نشاسته گندم؟میشه توضیح بدی که ای وی اف کردی؟

عزیزم من دوماه پیش پانکچر شدم و هایپر شدم و انتقالم عقب افتاد الان تو سیکل انتقال هستم و تقریبا یه ماه دیگه انتقال دارم.

من شنیدم که خوبه شب قبل از انتقال یه قاشق تو یه لیوان آب حل کنید و بخورید سه چهار روز بعد انتقالم همینطور

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم من دوماه پیش پانکچر شدم و هایپر شدم و انتقالم عقب افتاد الان تو سیکل انتقال هستم و تقریبا یه م ...

عزیزم موفق باشی...کدوم شهر؟اصلا من نمیدونم چه تغذیه ای خوبه واسه ای وی اف...منم هایپر شدم دوماه پیش پانکچر انجام دادم

عزیزم من دوماه پیش پانکچر شدم و هایپر شدم و انتقالم عقب افتاد الان تو سیکل انتقال هستم و تقریبا یه م ...

شما هم میگین نشاسته گندم؟

عزیزم موفق باشی...کدوم شهر؟اصلا من نمیدونم چه تغذیه ای خوبه واسه ای وی اف...منم هایپر شدم دوماه پیش ...

تهرانم 

زندگی عادی خودتو داشته باش فقط آب زیاد بخور و سبزیجات هم خوبه قرص ویتامین ای و دی خوبه

من هر شب با روغن سیاهدانه شکممو ماساژ میدم

این کاراییه که من میکنم

شما هم میگین نشاسته گندم؟

بله

شما راجع به پانکچر توضیح میدی یکم؟ آمپولای قبل و بعد انتقال را میشه خودمون بزنیم؟ و چندتا تخمک و جنین داشتید که هایپر شدید؟ ممنون که جواب میدی😘 عوارض هایپر شدن برای شما چی بود؟ 

شما راجع به پانکچر توضیح میدی یکم؟ آمپولای قبل و بعد انتقال را میشه خودمون بزنیم؟ و چندتا تخمک و جنی ...

آره موردی نداره میتونید خودتون تزریق کنید امپول های تخمک گذاری رو شوهرم برام تزریق میکرد واسه انتقال هم اشکالی نداره خودتون تو خونه تزریق کنید...از من دوازده تخمک گرفتن هشتا جنین تشکیل شده...علائم هایپر شدن هم این بودکه دلدرد شدم اندومترم نامناسب شد بعد از پانکچر...یکمم زیر شکمم ورم کرد واسه دفع هم اذیت میشدم...که الان خوبم مشکلی نیست

من هنوز شروع نکردم اما وقت دکتر دارم. تو پانکچر اذیت شدی؟ میبخشی یکم توضیح میدید چند تا تخمک و جنین ...

نه اصلا موقع پانکچر اذیت نشدم و دردی نداشتم ولی دو روز بعدش شروع شد هایپر شدم

2706