2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای اردیبهشت۱۴۰۰

430 بازدید | 71 پست

سلام ب همگی 

من تازه فهمیدم باردارم و الان ۵ هفته ام 

قراره اواخر۷هفته برم سونو ک قلبشو هم

بشنوم.مامانایی ک نی نی شون اردیبهشت ب دنیا میاد بیاین دورهم باشیم

انشاالله ک بارداری خوب و بی خطری رو بگذرونیم و نی نیامونو بسلامت بغل کنیم  

خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت💟

دعاکنین منم این ماه حامله شم بیام تو جمعتون😍😍

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
مال من سیزده فروردین میاد شماالان چندهفته ای

البته هنوز سونو نرفتم تا هفته ۸ که برم سونو تشکیل قلب چون سونو گرافی هم خوب نیست تند تند برم . طبق اولین روز آخرین قاعدگیم ۶ 

❤❤
منم تازه رفتم تو شیش امروز آزمایش خون دادم بتام ۲۰۰ بود یه روز به موعدم مونده دیگه سونو نمیرم تا ۸ ه ...

من کلا سونو نرفتم گفتم استرس نگیرم گذاشتم همون موقع با قلب برم

خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت💟
ایشالا عزیزدلم  چندوقته اقدامی؟

خیلی وقته عزیزم تنبلی دارم ماه پیش قرص خوردم 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706