2410
2553

سلام عزیزجانم .

یک ورک شاپ هست که حتما باید حضوری شرکت کنم و مدرکش رو بگیرم .نصفه شب میرسم تهران .

تا صبح که اول وقت باید دانشگاه باشم ، میتونم تو نماز خونه راه آهن باشم ؟ منعی که نداره ؟

توی اون‌چند ساعت اصلا نمی ارزه برم هتل 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
راه اهن پر مسافرخونه اس برو اونجا قیمتاشون فک کنم خیلی کم‌باشه

مساله پولش نیست .‌موضوع اینه که من حدود ۳ نصفه شب میرسم تهران . ۷ باید راه بیفتم ب سمت دانشگاه . واقعا برای اون ۴ ساعت حوصله جابه جایی ندارم 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
مساله پولش نیست .‌موضوع اینه که من حدود ۳ نصفه شب میرسم تهران . ۷ باید راه بیفتم ب سمت دانشگاه . واق ...

خب از ایستگاه راه اهن بیای بیرون درجا پر مسافرخونست

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
2714

عزیزم معمولا نماز خونه بسته است مخصوصا به خاطر کرونا و صندلی ها رو هم دسته دار کردن که نتونی دراز بکشی ولی یک پارچه با خودت داشته باش پایین صندلی ها رو زمین پهن کن و روش بشین و پاهات رو دراز کن و یا خودت دراز بکش..ما چند وقت پیش همین کار رو کردیم

عزیزم معمولا نماز خونه بسته است مخصوصا به خاطر کرونا و صندلی ها رو هم دسته دار کردن که نتونی دراز بک ...

ممنونم عزیزم

خب از ایستگاه راه اهن بیای بیرون درجا پر مسافرخونست

ممنونم عزیزم.

من تنها میام همسرم همراهم نمیاد .

به خانم تنها اتاق میدن ؟