1874
1955

سلام عزیزجانم .

یک ورک شاپ هست که حتما باید حضوری شرکت کنم و مدرکش رو بگیرم .نصفه شب میرسم تهران .

تا صبح که اول وقت باید دانشگاه باشم ، میتونم تو نماز خونه راه آهن باشم ؟ منعی که نداره ؟

توی اون‌چند ساعت اصلا نمی ارزه برم هتل 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
راه اهن پر مسافرخونه اس برو اونجا قیمتاشون فک کنم خیلی کم‌باشه

مساله پولش نیست .‌موضوع اینه که من حدود ۳ نصفه شب میرسم تهران . ۷ باید راه بیفتم ب سمت دانشگاه . واقعا برای اون ۴ ساعت حوصله جابه جایی ندارم 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
مساله پولش نیست .‌موضوع اینه که من حدود ۳ نصفه شب میرسم تهران . ۷ باید راه بیفتم ب سمت دانشگاه . واق ...

خب از ایستگاه راه اهن بیای بیرون درجا پر مسافرخونست

ایشالا کرونا گرفتن همونی که مد نظر هممونه😐                                  ۳تا اکانتم ترکیده دیگه میبندم🤐

عزیزم معمولا نماز خونه بسته است مخصوصا به خاطر کرونا و صندلی ها رو هم دسته دار کردن که نتونی دراز بکشی ولی یک پارچه با خودت داشته باش پایین صندلی ها رو زمین پهن کن و روش بشین و پاهات رو دراز کن و یا خودت دراز بکش..ما چند وقت پیش همین کار رو کردیم

عزیزم معمولا نماز خونه بسته است مخصوصا به خاطر کرونا و صندلی ها رو هم دسته دار کردن که نتونی دراز بک ...

ممنونم عزیزم

1984
خب از ایستگاه راه اهن بیای بیرون درجا پر مسافرخونست

ممنونم عزیزم.

من تنها میام همسرم همراهم نمیاد .

به خانم تنها اتاق میدن ؟

ممنونم عزیزم. من تنها میام همسرم همراهم نمیاد . به خانم تنها اتاق میدن ؟

نمیدونم من خونمون اینجاست نرفتم

ایشالا کرونا گرفتن همونی که مد نظر هممونه😐                                  ۳تا اکانتم ترکیده دیگه میبندم🤐