1874
1823

چحوری به فتا شکایت کنم نه چحوری از فتا شکایت کنم🤨

چیکاره فتا داری😐😂

دوستای مهربونم برام دعا کنید یه عده مزاحم ازم دور شن و زندگیمو بهم نزنن و به عشقم برسم 😔💚 ان شاالله همتون حاجت روا شید خواهرای مهربونم❤️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

از فتا شکایت کنی😐😐😐😐

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
1825

چرا از فتا شکایت کنی حالا

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
1856

فقط اونایی ک عکس میخان😐😂 شوارع پارع ک دیدن نداره 😂😂

دوستای مهربونم برام دعا کنید یه عده مزاحم ازم دور شن و زندگیمو بهم نزنن و به عشقم برسم 😔💚 ان شاالله همتون حاجت روا شید خواهرای مهربونم❤️
1826
نه منظورم اینه چجوری شکایت کنم دیگه😢بوسیله فتا😐

همون موقع ک تحویل گرفتی باید چک میکردی 

حالا صب کن چندروز فعلا شاید خودشون ج بدن برات تعویض کنن 

دایرکت بهشون پیام دادم گفتم پاره هس عکسشم فرستادم معذرت خواهی کرد ولی من گفتم شلوار پاره میخوام چیکا ...

فقط معذرت خواهی کرد؟؟؟ خب بعدش نگفت چیکار کنی؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که الان باورش واسه هر دومون سخته  
1718