1874
1823
عنوان

طلامو بفروشم دندونامو درست کنم؟🤔

305 بازدید | 49 پست

نزدیک۵۰تومن طلاداشتم سی تومنشو دادم به شوهرم گذاشت رو رهن خونه،حالا بقیه ش هست دندونامم نیازبه ارتودنسی داره واعتمادبه نفسمو گرفته😞به نظرتون کاردرستی انجام میدم؟

❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤شمایی ک داری این امضارومیخونی  اره باخودتم  یه لبخند گنده بزن اینجوری  افرین حالا خوشگل شدی  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بنظرم وام بگیر ولی نه طلاتو نفروش

باطلا وام میدن؟یاباپولش منظورته؟

❤رَبِّ لا تَذَرنی فَردَاً و اَنتَ خَیرُالوارِثین❤شمایی ک داری این امضارومیخونی  اره باخودتم  یه لبخند گنده بزن اینجوری  افرین حالا خوشگل شدی  
1825

اره من بودم میفروختم دندونمو درست میکردم 🙁هرچی باشه ظاهرته و هم تو زیباییت تاثیر داره و هم اعتماد بنفست میره بالاتر

خدایا شکرت😍من خوشبخت ترینم 😚میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤

بفروش دیگه الان نفروشی چن ماه دیگه دوباره میفروشی میدی شوهرت لااقل خودت استفادشو ببر

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
آره ولی ارتودنسی که بیست میلیون نیست 

همش نه هرچقدر ک هزینه بخوادمنظورمه

چقدردرمیاد به نظرتون؟

اره حتما درست کن 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا برا همه داده هات شکر 😍صدا قلب فندوقم رو شنیدم 😍😘خداروشکر اگه میشه برا سلامتیش یه صلوات بفرستین 
اره من بودم میفروختم دندونمو درست میکردم 🙁هرچی باشه ظاهرته و هم تو زیباییت تاثیر داره و هم اعتماد ب ...

خیلی واقعامنم نظرم همینه

اما شوهرم میگه توبااین دندونات چهره ت نمکی شده وبانمکی نمیخواد دست بهشون بزنی😞

همش نه هرچقدر ک هزینه بخوادمنظورمه چقدردرمیاد به نظرتون؟

منخودم پارسال انجان دادم 5 تومن البته اگر دندون عقل نیاز به کشیدن داشته باشه و پرهم بکنی تقریبا 6 میلیون درمباد 

1826
بفروش دیگه الان نفروشی چن ماه دیگه دوباره میفروشی میدی شوهرت لااقل خودت استفادشو ببر

افرین منم همینو میگم...ولی خب شوهرم میگه حیفه

گفتم حیف خودمم ک خجالتم میادازاین دندونا🙁

همش نه هرچقدر ک هزینه بخوادمنظورمه چقدردرمیاد به نظرتون؟

بستگی ب دندونت داره نمیدونم کجایین اما تهران ٨تا١٥میلیون

از من خبرداشت،همین!مثل مردمی که می دانند یک گوشه این جهان جنگ است!                                                                 دختر نی نی یار نیستم❤

چرا ارتودنسی؟برو کامپوزیت کن.منم دندونام ارتودنسی لازمه ولی میگم اگه کامپوزیت کنم هر خوشگل و مرتب میشه هم رنگش عالی میشه.

❤𝐀𝐛𝐚𝐧❤?𝑯𝒆𝒚   𝒚𝒐𝒖 ! 𝒅𝒐𝒏'𝒕  𝒈𝒊𝒗𝒆  𝒖𝒑 !𝒐𝒌𝒆𝒚❤
1718