2737
2734
عنوان

اموزش مجازی مدارس دولتی خیلی بده

1518 بازدید | 37 پست

من گشتم غیرانتفاعی پیدا کردم ده نفرن

ولی بازم گفتن مجازی 

حالا می دونم پسر من مجازی درس یاد نمی گیره 

باید براش معلم بگیریم

می خوام ببرمش دولتی

ولی میگن دولتی ها اصلا مجازی خوب کار نمی کنند

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
کلاس چندمه؟

چهارمه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوان بچه هارو مجبور کنن برن سرکلاس درس

خدا لعنتشون کنه

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2731
اکثرا فرمالیته هست

نه مدرسه اینا خوبه اسکای رم شاد واتساپ فعاله

گفتن از ۸ صبح تا یک کلاس ان لاین مثل مدرسه

پسرم دولتیه.البته دولتی ها هم خوب و بددارن.من خیلی راضیم و میرزه به صد تا غیر انتفاعی.ببین عزیزم چه ده نفر چه سی نفر هیچ فرقی نمیکنه ت  مجازی بچه زیاد یاد نمیگیره.من که امسال برای پسرم معلم خصوص گرفتم پول غیرانتفاعی رو دادم برا معلمش الان دارن درس سال پیش رو دوره میکنن .خیلی عالیه.

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
2738
میخوان بچه هارو مجبور کنن برن سرکلاس درس خدا لعنتشون کنه

من با حضوری موافق بودم 

ولی مثل اینکه مدارس تهران به خودشون زحمت نمیدن انگار

الان مشهد دوستام ساعت بندی کردن قشنگ هر ساعتی دو نفر میان میرن حضوری

تعداد کم میشه

منم الان مدرسه اش ده نفرن ولی زحمت نمی دن میگن فقط مجازی

پسرم دولتیه.البته دولتی ها هم خوب و بددارن.من خیلی راضیم و میرزه به صد تا غیر انتفاعی.ببین عزیزم چه ...

اره عقیده منم همینه

شما تهرانی؟

پسرم دولتیه.البته دولتی ها هم خوب و بددارن.من خیلی راضیم و میرزه به صد تا غیر انتفاعی.ببین عزیزم چه ...

شما تهرانی؟

یعنی مدرسه کلا ثبت نام نکردی؟

من با حضوری موافق بودم  ولی مثل اینکه مدارس تهران به خودشون زحمت نمیدن انگار الان مشهد دوستام ...

مدیر مدارس هر جور دلشون خواسته قانون گذاشتن ! بعضیا میگن حتمااااا حضوری بعضیا میگن اصلا حضوری نه فقططط مجازی !

اولیای هر دو دسته هم ناراضی ان 

ولی بعضی مدارس یک روز در میان حضوری و مجازی کردن

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2706