2737
2734
عنوان

کسی بلده ازمایش غربالگری بخونه

142 بازدید | 15 پست

تا عصر که نوبت دکتر دارم و نشونش بدم کسی هست که بتونه جواب بده بگه خوبه یا نه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوبه عزیزم ریسک سندرم ها پایینه

مطمعن اخه دیشب یکی تو اون تاپیک قبلیم گفت احتمالا  ازمایش سل فری مینویسن برات

بخدا تا الان ۳ ساعت بیشتر نخوابیدم  

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

نه الان رفتم تاپیک قبلیتو دیدم 1 به 250 که اون خانم گفته بود ریسک بچه تو نیست که. رنج آزمایشگاهه😁 مال تو خیلی هم خوبه پایین عددشو نوشته 1 به 22200 هست

تو اگر دردی به درمان احتیاجی نیست نه... کاش آدم تا ابد احساس بیماری کند💕
خوبه ک احتمال سندرما پایینه

خداروشکر ممنون عزیزم 

از استرس مردم بخدا 

2738
نه الان رفتم تاپیک قبلیتو دیدم 1 به 250 که اون خانم گفته بود ریسک بچه تو نیست که. رنج آزمایشگاهه😁 م ...

واااای خدارو شکر 😭

به قران مردم از استرس اخه این بارداریم با کلی درد و استراحت بود بعد گفتم خدایی نکرده مشکل داشته باشه بخوام ...خیلی سخته 

واااای خدارو شکر 😭 به قران مردم از استرس اخه این بارداریم با کلی درد و استراحت بود بعد گفتم خدایی ...

عزیزم😍😍😍😍انشالله سالم بغلش بگیری

عزیزم😍😍😍😍انشالله سالم بغلش بگیری

ممنون عزیز دلم انشالله

به خدا ازته دل برات دعا کردم به هرچی میخوای برسی که قلبمو اروم کردی و خوشحالم کردی 😘

ممنون عزیز دلم انشالله  به خدا ازته دل برات دعا کردم به هرچی میخوای برسی که قلبمو اروم کردی و ...

قربونت بشم من. همچنین گلم❤️

گلم برای بارداریت یک بار فقط روز تخمک گذاری اقدام داشتی یا یک روز در میان تقدام رفتی؟ جنسیت جنین مش ...

عزیز دلم 

یه روز در میون بعد پریودی بود بعضی موقع ها هم هرشب 

هنوز جنسیت نمیدونم سه هفته دیگه میرم انو مالی 

عزیز دلم  یه روز در میون بعد پریودی بود بعضی موقع ها هم هرشب  هنوز جنسیت نمیدونم سه هفته ...

اگه حوالی تخمک گذاری هر شب اقدام داشتین احتمالش زیاده پسر باشه. لطفا به من خبر بدین جنسیت رو. 

کیت استفاده نکردین؟

سعی کنیم مهربان و مثبت اندیش باشیم 🌹
2706