2726

خودت که نمیتونی همسرت باید باز کنه 

فرق نداره .ملی هم خوبه 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا چرا من نمیتونم خوب

طبق قوانین کشور شما ولی بچه محسوب نمیشی نمیتونی این کارارو برای بچه انجام بدی متاسفانه

فقط پدرش با اصل شناسنامه و کارت ملی خودش و شناسنامه دخترت 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2728

من مسکن باز کردم.کارت ملی وشناسنانه خودتو با بچه رو

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
طبق قوانین کشور شما ولی بچه محسوب نمیشی نمیتونی این کارارو برای  بچه انجام بدی متاسفانه فقط ...

من باز کردما..واسه دخترمو وپسرمو.هیچ مشکلی نداشت

واقعا امسال سال موشه🐭همه رفتیم تو سوراخ قایم شدیم وهی میخریم وانبار میکنیم ومیخوریم😁😁😁اگه کسی رو هم ببینیم فرار میکنیم🙄😁😁🐁🐀🐀🐀
من باز کردما..واسه دخترمو وپسرمو.هیچ مشکلی نداشت

چه عجیب !!!!!!!!! 

بچه های برادرم همین اخیرا بود زنداداشم نتونست براشون باز کنه برادرم رفت 

یا خواهر کوچیکم رو مادرم رو قبول نکردن پدرم رفت گفتن طبق قانون فقط پدر 

چه عجیب !!!!!!!!!  بچه های برادرم همین اخیرا بود زنداداشم نتونست براشون باز کنه برادرم رفت&nbs ...

بله ، ما هم چه برای بانک دولتی و چه خصوصی هر دو گفتن صرفا پدر و این قانون کشور هست.

خیلی عجیب هست دوستمون میگن تونستن برای بچه اشون شخصا باز کنن. بانک های ملزم هستند که به این مقررات پایبند باشند.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
بله ، ما هم چه برای بانک دولتی و چه خصوصی هر دو گفتن صرفا پدر و این قانون کشور هست. خیلی عجیب هست د ...

منم تعجب کردم خیلی.