2129
2106

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124
2050

من که خوبم دختر ب این نازی خانومی ( انقد بدم میاد بعضیا از خودشون تعریف میکنن)

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال ۲۰۲۱ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 خواهرم، عزیزم ،من دانشجوی دکترای روانشناسی ام وقتی یه چیزی تو فیلد روانشناسی میگم لابد ی چیزی میدونم ک میگم هی سعی نکن اطلاعات ناقص یا غلطت  در زمینه روانشناسی رو ب زور پیچ گوشتی تو مخم کنی باشه؟😅  اگه من متوجه بشم ک حرف شما درسته مطمعن باش برات کامنت تشکر میذارم  چون تو یه چیزی ب من یاد دادی و یکی از معلم های زندگیم شدی باشه؟ مرسی اه😅                                   
ولی ای کاش قدیمیا بودن ...صفای قدیمارو نداره

کاربرا نمیرن ..بلکه از کاربری به کاربر دیگه تغییر مکان میدن ..آدما دیگه اون آدم سابق نیستن

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
کاربرا نمیرن ..بلکه از کاربری به کاربر دیگه تغییر مکان میدن ..آدما دیگه اون آدم سابق نیستن

من خودم یک عدد تغییر یافته ام که سال ۹۴ وارد سایت شدم اما الان بعد دوسال ترک دوباره اومدم 

اینطوری نمیمونه ...
من خودم یک عدد تغییر یافته ام که سال ۹۴ وارد سایت شدم اما الان بعد دوسال ترک دوباره اومدم 

منم قبلا اینجا بودم😐فکر کنم 95 بود😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2051