2726
عنوان

مشاور برای زایمان سزارین _اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 62 پست
عزیرم خواهرمن اردیبهشت ماه امسال پیش دکترزهراانصاری سزاختیاری کرددکترخودش قبول نکردسزکنه بیمارستان م ...

سلام نونی جون .خوبی؟

شماره دکترو میدی؟الان ۳۵هفتمه قبولم میکنه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
زنگش بزنم بپرسم؟ پیره نزنه منو بکشه؟

بپرس یا برو مطب از خانم جوانی بپرس 

نه بابا پیر هست ولی بهترین دکتر اصفهانه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بااجازه اسی ببیخشد خانوما منم زایمانم طبیعی میخام بیمارستان شریعتی زایمان کنم کدوم متخصص رو پیشنهاد میکنین ممنون میشمراهنماییم کنید.

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
اره عزیزم متخصص زنان زایمانه  بیمارستان خاتواده و بهشتی زایمان میکنخ

شمارشو داری؟

اسم کوچیکش چیه سرچ کنم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
اونک پیره دکتر لعنتی گفت مشکلی نداره الان میگ طبیعی پیش کی برم؟

اگه با پول راضی بشه خیلی خوبه 

منم خواهرم ب خاطر همین دگتزشو عوض کرد رفت پیش دانش چون زیر میزی میگیره قبول میکنه بیشتر پولکیه 

ولی خوب تو اول باید مطمعن میشدی بعد دکتری انتخاب میکردی ک قبول کنه الان یکم دیره ولی مبخای برو ی سر مطبش 

محتشم کلشانی مطبشه

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
اپبدورال خیلی روش خوبیه، واقعا درد رو از بین میبره، من میخام برم بیمارستان خانواده اپیدورال بشم از ...

این چ روشیه؟

من اصلا طبیعی نمیخوام

سلام نونی جون .خوبی؟ شماره دکترو میدی؟الان ۳۵هفتمه قبولم میکنه؟

سلام عزیزم خوبم خداروشکرشماخوبی؟عزیزم شمارشومیگیرم برات میفرستم چون بچه اش کوچیکه الان خوابیده تافرداساعت ۸صبح برات میفرستم دکترش صبح هاهم مطب هست خواهرم چهارهفته مونده بودبه زایمانش رفته بودپیشش میگفت خیلی دکترباسوادومهربونی هست

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
شمارشو داری؟ اسم کوچیکش چیه سرچ کنم

آذر دانش ادرس مطبشو سرچ کن  تو نت حتی برو تو نی نی سایت تایپیکای بچه ها رو بخون راحعش 

من شمارشو ندارم اگه میخای فردا از خواهرم برات بپرسم

اگه با پول راضی بشه خیلی خوبه  منم خواهرم ب خاطر همین دگتزشو عوض کرد رفت پیش دانش چون زیر میزی ...

از همون اول بهش گفتم

گفت مشگلی نیس فقط باید بری میلاد گفتم باشه

امروز میگ دیگ نمیشه

قاتی کردم 

میگی برم پیش کی؟اذر دانش؟

این چ روشیه؟ من اصلا طبیعی نمیخوام

بی دردی میزنن توی کمر، درد رو از بین میبره ولی انقباض ها احساس میشه برا همین مادر میتونه زور بزنه و همکاری کنه برا زایمانش، تو پیج بیمارستان خانواده یه سر بزن خیلیا انجامش دادن و راضی بودن، شاید نظرت عوض بشه

اپبدورال خیلی روش خوبیه، واقعا درد رو از بین میبره، من میخام برم بیمارستان خانواده اپیدورال بشم از ...

من شنیدم ب خاطر کرونا این نوع زلیملن امجام نمیدن فعلا

آذر دانش ادرس مطبشو سرچ کن  تو نت حتی برو تو نی نی سایت تایپیکای بچه ها رو بخون راحعش  من ...

حالا سرچ میکنم.فردا زنگش میزنم

اگ پیداش نکردم بهت میگم

محتشمه دیگ؟

خانوما بیمارستان شریعتی زایمان طبیعی کدوم دکتر و پیشنهاد میکنین متم راهنمایی کنین؟!

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2706