2410
2553
عنوان

مشاور برای زایمان سزارین _اصفهان

435 بازدید | 62 پست

من ۳۵هفتمه.دکترم سر اختیاری قبول میکرد ولی امروز گفت بیمارستات دیگ خ ب ندرت قبول میکنه

حالا گفت برم مشاور

کرباسی.رشتی.برکتیان

کسی اینا رو میشناسه؟

بیمارستانمم میلاده.چیکار کنم مشاور قبول کنه سز بشم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

نمیشناسمشون 

بو پیش رقاعی خب

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من فقط میدونم بیمارستان خصوصی قبول میکنن 

دکتر اذر دانش پول میگیره قبول میکنه اونم خصوصی باز

ایناره هم ک گفتی نمیشناسمشون

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
2720
نمیشناسمشون  بو پیش رقاعی خب

دکتر رقاعی؟همون ک مرده

واسه زایمان برم؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چرا طبیعی با بی دردی رو انتخاب نمیکنی؟

طبیعی همش با درده

دکتر رقاعی؟همون ک مرده واسه زایمان برم؟

آره البته پولکیه چون دیر میری زیرمیزی میگیره ازت 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2714
من فقط میدونم بیمارستان خصوصی قبول میکنن  دکتر اذر دانش پول میگیره قبول میکنه اونم خصوصی باز ...

اذر دانش دکتره زنانه؟

بیمارستان منم خصوصیه

اره مهرگان هست ولی حالا فکر نکنم قبولت کنه ها 

اونک پیره

دکتر لعنتی گفت مشکلی نداره الان میگ طبیعی

پیش کی برم؟

عزیرم خواهرمن اردیبهشت ماه امسال پیش دکترزهراانصاری سزاختیاری کرددکترخودش قبول نکردسزکنه بیمارستان مهرگان زیرمیزی هم نگرفت خیلی هم راضی بود

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
آره البته پولکیه چون دیر میری زیرمیزی میگیره ازت 

زنگش بزنم بپرسم؟

پیره نزنه منو بکشه؟

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

2706