2703
2553
عنوان

انتخاب محصول مو برای موهای موج دار

1481 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

من موهام خیلی خشکه و حالت داره و دارم دنبال یک محصول خوب برای موهام میگردم. کلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که ماسک موی شون رو برای داخل حمام بگیرم چون مو رو نرم میکنه و شونه پذیری رو راحت اما برای بیرون حمام بین چند تا چیز موندم. یک محصولی میخوام که هم حالت موهامو نگه داره و زیبا تر کنه هم اینکه تقویت کننده باشه و به سلامت مو هم کمک کنه. حالا موندم از ماسک مو ، کرم مو، موس، سرم و...کدوم رو بگیرم و چه مارکی؟ نمیخوام که فقط ظاهر مو رو زیبا کنه یا اینکه فقط مو هارو تقویت کنه

جنسینگ شون عالیه.... بعدازحموم اومدی رومومرطوب موس نیوابزن

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من جیسینگ شون دارم اونچنان تاثیری نداشت ک تعریفشو میکردن قبلا بیول اصل میزدم عالی بود

من ماسك حمام بيول ميزدم قبلنا خوب يود اين دفعه گرفتم تاثيري نداشت انگار كيفتش پايين اومده

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
2720
جنسینگ شون عالیه.... بعدازحموم اومدی رومومرطوب موس نیوابزن

ممنون  

جنسینگ شون بهتره یا آووکادو؟ من که تحقیق کردم به نظرم از آووکادو بیشتر تعریف کرده بودن.

موس علاوه بر حالت دهندگی و زیبایی ظاهر مو تقویت هم میکنه؟ و من برای خونه میخوام استفاده دایمش عیبی نداره؟

من جیسینگ شون دارم اونچنان تاثیری نداشت ک تعریفشو میکردن قبلا بیول اصل میزدم عالی بود

ممنون  

آره من هم فکر میکنم آووکادو شون بهتره و اینکه ماسک مو بیول رو.من هم دارم نسبت به قیمتش خیلی خوبه و از ماسک موهای قبلیم خیلی بهتره

ممنون     جنسینگ شون بهتره یا آووکادو؟ من که تحقیق کردم به نظرم از آووکادو بیشتر تعریف کر ...

من جنسینگ زدم عالی بود.... موس همیشه نزن.... ولی جنسینگ نرم میکنه... موهات بلنده ببافت بندازروشونت.... 

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
من جنسینگ زدم عالی بود.... موس همیشه نزن.... ولی جنسینگ نرم میکنه... موهات بلنده ببافت بندازروشونت.. ...

ممنون

اهان پس باید دنبال محصول دیگه ای بگردم چون من برای استفاده ی دایم میخوام

2714
ممنون اهان پس باید دنبال محصول دیگه ای بگردم چون من برای استفاده ی دایم میخوام

خواهش میکنم... شیرموهم تعریفشوشنیدم

من ماسك حمام بيول ميزدم قبلنا خوب يود اين دفعه گرفتم تاثيري نداشت انگار كيفتش پايين اومده

همون دیگه اونموقع بیول محصول المان بود الان شده مال ایران منم دیگ نمیخرم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
من جنسینگ زدم عالی بود.... موس همیشه نزن.... ولی جنسینگ نرم میکنه... موهات بلنده ببافت بندازروشونت.. ...

ببخشید این جنسینگ که میگین چی هست؟ماسک مو چیه؟

برای تعجیل در فرج و سلامتی امام‌زمان (عج)صلوات🌹

سلام عزیزم من موهام اسیب دیده هست موهام موج داره و همشون تیکه تیکه شدن و وز هستن خیلی روحیم داغون شده بنظرت چه محصولی استفاده کنم که خوب بشن؟ روغن ارگان گرفتم تاثیری نداشت

سلام عزیزم من موهام اسیب دیده هست موهام موج داره و همشون تیکه تیکه شدن و وز هستن خیلی روحیم داغون شد ...

سلام

دقیقا مثل من. منم چند تا محصول امتحان کردم که زیاد خوب نبودن و چند وقته دارم دنبال چند تا محصول عالی میگردم تا موهامو تقویت کنم. تا الان به این نتیجه رسیدم که روغن آرگان اصل بگیرم و ماسک مو شون و یکی دیگه هم میخوام منتهی نمیدونم این یکی چی باشه؟

چرا روغن آرگان براتون تاثیری نداشت؟ آخه همه تعریف میکنن ازش. شاید اصل نخریدین و شاید هم درست استفاده نکردین  

سلام دقیقا مثل من. منم چند تا محصول امتحان کردم که زیاد خوب نبودن و چند وقته دارم دنبال چند تا محصو ...

شامپو چی استفاده میکنید؟

نمیدونم از جای مطمعنی خریدم شایدم اصل نبوده بهد از حمام که موهام نم بودن استفاده میکردم به ساقه مو میزدم هم موهام ریزش گرفتن هم حس میکردم بدتر وز و فوق العاده بد حالت میشدن

2706