2726

من چند روز پیش دکترم بودم یه خانومی کنارم نشسته بود گفت بچش ۳۵ هفته دنیا اومده و تو دستگاه نزاشتنش چون رسیده بود و گفت فقط دکتر بهم گفته خیلی باید مواظبش باشی و مثلا هر چند ساعت باید تعداد نفساشو میشمارد و کنترل میکرد ...

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
من چند روز پیش دکترم بودم یه خانومی کنارم نشسته بود گفت بچش ۳۵ هفته دنیا اومده و تو دستگاه نزاشتنش چ ...

میگفت دو کیلو و هفتصد بود نی نی ش

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😣😣خیلی میترسم خداکنه که صبرکنه والان دنیانیاد

چرا بترسی؟؟؟ مگه تو دستگاه بزارن چی میشه؟ 

من تجربه ندارم خب

دفع پروتیین دارم وحرکت نی نی هم کمه دکترم میگه اگه همین طورپیش بره مجبوربه زایمان هستی

اووو نگران نباش عزیزم خدا بزرگه 

اگه هم زایمان کردی میخوان یه هفته بزارن تو دستگاه دیگه اینقدر به دلت بد راه نده

[QUOTE=153928144]چند کیلوعه الان؟[/QU نمیدونم الان هاسونوندادم بیست وشیش هفتگی یک کیلوودویست بود

حتما الان دو و نیم هست

خواهرم تو ۳۶ هفته زایمان کرد.

بچش ۲۹۰۰ بدنیا اومد.

بچش دو روز تو دستگاه بود...

بعدم مرخص شد.

الان تقریبا دوماهشه اینقد خوب شد.انگار ن انگار که بدنیا اومد قد جوجه بود...

نگران نباش، شیر میخوره اکی میشه

مرسی مهربون که جوابمودادی اگه لایق دونستی واسمون دعاکن

قربونت عزیزم انشاءالله هم شما هم نی نی تون بسلامتی فارغ بشید❤❤❤❤

2706