1874
1924

شاخ هام دراومد

برگام ریخت😐😐😐😶😶😶

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922

واس چی؟لابد اون فیلم

خیلیا منتظر اشکاتن پس بلند بخند                                        من به هر چی که بخوام قطعا میرسم💪💪                              من همونیلدا یاوری ام که یک روزی خیانت دید و دنیا براش تموم شد اما الان شدم یه زن قوی که هیچکی نمیتونه ناراحتش کنه😍 بمونه یادگاری  

سه تا بچه داره

هر روز نمیشورشون

کهنه میندازه تو پوشک

روزی یه بار پوشکش رو عوض میکنه

مجبوری مگه بیاری😐😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ها؟؟؟؟

خدایا یه بارم شده امتحانی بزار من ببینم عشق چجوریه.شوهره مهربون چه شکلیه،نز‌ار ناکام ازاین دنیا برم./ کسی که عشقش هری پاتر و دنیای جادویی بود حالا یه روحه یخ زده شده/
1911
سه تا بچه داره هر روز نمیشورشون کهنه میندازه تو پوشک روزی یه بار پوشکش رو عوض میکنه مجبوری مگه ب ...

۴ تا داره

زندگی هنوز خوشگلیاشو داره   😃                                       اولیش خودم😎                                       
سه تا بچه داره هر روز نمیشورشون کهنه میندازه تو پوشک روزی یه بار پوشکش رو عوض میکنه مجبوری مگه ب ...

اون بچه دیگه چیزی براش نمونده پس فردا اونجاش خشک میشه میفته نسل پدرو مادرشم منقرض میشه...

برای منتظرای نی نی  صلوات بفرستید‌ممنون❤
1826

منم خیلی به اینکه که اگر شرایطشو ندارین فرهنگشو ندارین یا هر کوفتو زهر ماره دیگه ای چرا یه نفرو وارد این دنیا میکنین چرا پشت هم بچه میارین چخبره مگه هاااا یه دونه بیارین فوقش دوتا مثه ادم بزرگشون کنین براشون وقت بزارین انقدم حرص میخورم نمیدونم چی بگم واقعا ای خدا خودت این فرهنگو جا بنداز پووووووووووووووووووف

1400/1/1😌بعله😕چیـــــــه😕همینه که هست🤲خلاصه که قانون جذبو از این حرفا😒😐ماچ به کلتون😐💋امید به بالا سری مامان1400🤲😕💋هـــــوم😕دیگ هیچی😐 هـــا راستی اهل گزارش زدن نیستم ولی تز روشن فکریو و ادای باکلاسی از این چیز شعرا ببینم گزارش😕😐 بـــــــله🤫باکالاسای😕 بافارهانگ😕 لاناتی😕هــــــوم😕تیکه کلاممه اصن😐دنیام داداشم😐 حرف سازنده و تو دل برو ببینم صلوات میفرستم برا فاعلش😕 هرکس تاچندسال بعداز زندگی مشترک اقدام به بارداری نکرده نابارور نیست فقط برا خودش ارزش قائله و خودشو زن میبینه نه دستگاه زایش😒در ادامه واکنش دوستانو توتاپیک پربازدید رصد میکنیم:یا گیری خواهیم یافت😕یا گیری خواهیم ساخت😕یا رگباری میگیم دروغهه دروغهههه دروغه دروغه😕😐علی برکت الله😪

اخ گفتیییی

بعد میگیم اگه ندارین بچه نیارین

حمله میکنن مگه من دل ندارم؟؟

میخوام صدسال سیاه دل نداشته باشی چندتا بچه رو بدبخت کنی برا دلت؟؟😑😑اون بچه ها هنو هیچ نشده باید بسوزن و عفونت بگیرن

❤سخت ترین کار یه عاشق ، دل بریدن از یه دلبر              اگه راحت بود که فرهاد دله یه کوه رو نمیکند❤                     💜دختری ک عاشق میشه                                                خیلی بی دفاع میشه                                                   مرد باشید و اذیتش نکنید💜

اونجا هم گفتم 

تازه میفهمم  چرا بعضی از بچه‌ها و خانما بوی تعفن میدن که حتی به زور میشه از کنارشون رد شد 

حتی اصول اولیه بهداشت رو هم رعایت نمیکنن

بنی امیه حمار و خمار می‌خواهد...

من خودم دخترم ۳/۵ساله س حتی شورت و شلوار گرم باهم بپوشه باید واسه ش کرم مالی کنم

بچه های اینا چطور نابود نمیشن😐😐😐