2737
2734

از اینایی که خیلی پیشنهاد دارن 

دوتا سوالمو جواب بدین

1_چه احساسی نسبت به خودتون دارین؟!

2_چقد به خودتون میرسید؟ 

:)

من به خودم میرسم ولی بیشتر قدرت فراری دادن مردا رو دارم

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
چرا؟ بداخلاقی میکنی؟

کلا با مرد جماعت خوب نیستم بد اخلاقی نه ولی روی خوش هیچوقت نشون ندادم

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
من الانم که متاهلم همونطورم خودمو دوست دارم و به ظاهرم در حد معمول میرسم 

عا قربون گفتنت 

احساست به خودت خوبه درسته؟

خب من بخوام با خودم کنار بیام یه همچین حسی داشته باشم باید چیکار کنم؟

۱. احساس خوب😁(خودشیفتگی اسمشو نمیذارم ب نظرم عزت نفس و حس با ارزش بودنه) ۲. خیییلی زیاد

تو واقعا آفرودیتیییی

تا صراط مستقیمو به من نشون ندی نمیذارم از این تاپیک بری بیرون 😀

من زمان مجردی اینجوری بودم.

خیلی پیشنهاد دوستی و خواستگار داشتم.

به خدا هر مهمونی و عروسی میرفتیم کلی خاطرخواه داشتم. خیلی کلافه میشدم و آخرش هم انتخاب خوبی نداشتم !!!

من هیکلم خوب بود ۱۶۸ قد وزن ۵۲ ، به لباس و مد خیلی علاقه داشتم. آرایش ملایم همیشه داشتم.

همه حقوقم رو لباس و کیف و کفش و لوازم آرایش  

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706