2733
2734
عنوان

چرا وقتی تحمل بحث کردن ندارید،

277 بازدید | 25 پست

وارد تاپیک میشید و از روی عصبانیت یا نداشتن حرف درست حسابی یا از فکر اینکه از بحث جاموندید گزارش می‌زنید؟! چرا روی شخصیت خودتون کار نمی‌کنید؟ چرا توانایی شنیدن نظر مخالف رو ندارید؟ چرا فکر می کنید هر بحثی برنده بازنده داره و شما آخر هر بحثی باید برنده باشید؟ 

این نشونه ی ضعف شخصیتی شماست، بهتر اصلاح کنید خودتون رو! 

(اونایی که اینجوری نیستن دمشون گرم 😉) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جدیدا اونایی که جرات ریپلای ندارن 😂 میرن یه تاپیک جدید میزنن، میگن دیدی فلانی چی گفت 😹😹

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2738
چی شده اول صبی؟ چرا خونتو کثیف میکنی؟    

عصبانی نیستم 😁

بابا این تاپیک های اعتقاداتی رو ملت میزنن، بعد بجای شرکت کردن توی بحث بصورت بالغانه و عاقلانه، میان دعوا میکنن و گزارش میزنن

یچیزی و فقط اینجا خوب متوجه شدم اسی جان که بحث کردن با آدم نادان حماقت محض...

خدا همه رو دچار حال خوب و آرامش کنه 🙏❤️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

چرا ما نمیتونیم بفهمیم کی گزارش زده؟ کاش میشد

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
2706