1874
1935
عنوان

چرا وقتی تحمل بحث کردن ندارید،

271 بازدید | 25 پست

وارد تاپیک میشید و از روی عصبانیت یا نداشتن حرف درست حسابی یا از فکر اینکه از بحث جاموندید گزارش می‌زنید؟! چرا روی شخصیت خودتون کار نمی‌کنید؟ چرا توانایی شنیدن نظر مخالف رو ندارید؟ چرا فکر می کنید هر بحثی برنده بازنده داره و شما آخر هر بحثی باید برنده باشید؟ 

این نشونه ی ضعف شخصیتی شماست، بهتر اصلاح کنید خودتون رو! 

(اونایی که اینجوری نیستن دمشون گرم 😉) 

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
چی شده اول صبی؟ چرا خونتو کثیف میکنی؟    

عصبانی نیستم 😁

بابا این تاپیک های اعتقاداتی رو ملت میزنن، بعد بجای شرکت کردن توی بحث بصورت بالغانه و عاقلانه، میان دعوا میکنن و گزارش میزنن

1911

یچیزی و فقط اینجا خوب متوجه شدم اسی جان که بحث کردن با آدم نادان حماقت محض...

خدا همه رو دچار حال خوب و آرامش کنه 🙏❤️

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬
1826
عصبانی نیستم 😁 بابا این تاپیک های اعتقاداتی رو ملت میزنن، بعد بجای شرکت کردن توی بحث بصورت بالغانه ...

کدوم تاپیک ترکیده باز؟

دیشب تاپیک درباره ی چرا زن ها حق انتخاب ندارن ترکید کسی نمیدونه اون چی شد؟

اخه چرااصلاسرتو میکنی توزندگیه بقیه که بعدش برات سوال بشه مال خودشه یامال خودش نیست🤦‍♀️ 

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯