2703
2553
عنوان

لطفا زودقضاوت نکنید فقط سواله جواب بدید اصلاباورم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 57 پست

روابطی که میگی پیچیده اس حوصله ندارم بفهمم چی به چیه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اره میشه من مورد اینجوری دیدم رابطه هم داشتن

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
2714
ببینید..  دومادخواستگارش یعنی شوهرخواهر خواستگارش عاشقش شده مثلا شوهرخواهرخواستگارم ..فهمیدیدد ...

پیچیده ش میکنی، ساده تر بگو خب

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
ببینید..  دومادخواستگارش یعنی شوهرخواهر خواستگارش عاشقش شده مثلا شوهرخواهرخواستگارم ..فهمیدیدد ...

اره من دیدم.طلاقم گرفتن و بهم رسیدن و بچه هم دارن 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706