2737
2734
عنوان

از واسطه شدن به شدت پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 38 پست
خب به خودشون بگو من فقط معرفی میکنم .  برای بقیه اش خودتون میدونید. برید تحقیق کنید و تصمیم بگی ...

به اونا گفتم 

انصافا دخترخالمم تاحالا شکایتی نکرده 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بی ربط

مگه هرکی شوهر نداشت و پسر داشت دل نداره باید بره بمیره؟

تو گوش نده دختر خالت خودش عقل و شعور داره لازم نیست بقیه براش تصمیم بگیرن

بعدم هیچ پسر پنج ساله ای تا حالا پدر نشده

بعضی ها فقط میخوان نظر بدن اونم با اوج کوته فکری

عمه ت خیلی حرف اشتباهی زده. اتفافا خیلی کار خوب و خیری کردی.. کسی که واسطه میشه فقط، واسطه هست و خوب و بدی اون ازدواج به دو طرف مربوطه که درست تحقیق و صحبت کنن. بعد هم از کجا معلوم. شاید خوشبخت بشن 

2728

اولا چه ربطی به اون داره دوم سنشم اینقدر زیاد نیس که میگه همین باباشه سوم حالا چون پسر داره حق دوباره زندگی کردن نداره بعد همون پسرش وقتی مادرش پیر شد کمکش میکنه؟ پسرش بزرگ بشه زن بگیره مادرشو ول میکنه بعد مادرش تک تنها توخونه هس حداقل ازدواج کنه یک بچه دختربیاره کمک حالش باشه

2738
نفهنیدم.این کسی که حرفو زده چه نسبتی با دختر خالت داره؟

شوهرش با بابای دخترخالم نسبت دوری دارن دقیق نمیدونم نسبتشونو

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

۳۹ ساله سن پدر ۳۴ ساله است؟ یعنی افراد پنج سالگی پدر میشن؟ من درست متوجه نشدم

در کل ایشان چرت گفتند

البته در کل واسطه ازدواج شدن تهش ممکنه حرف و حدیث باشه ولی این مورد مشکل خاصی نداشت خیلیم مناسب و متناسب بودن

پسر هم مادرش زنا نمیکنه که غیرتی بشه ازدواج رسمیه

فقط اونجا که گفته جای باباشه 😐😐😐😐

۳۹ و ۳۴ ساله پدر و دختر میشن؟😐😐😐😐😐😐😐

بیکار نباش برای ظهور امام زمان (عج) صلوات بفرست😍❤کاش دستان خدا پیدا بود، 🙌تا درآن وقت که بی حوصله و تنهایی 😒و دلت از غم دنیا دریاست 😢بزنی تکیه به آن 😌و بخندی به همه رنج جهان 😃آره من مذهبی ام😎 عقب مونده و جاهل نیستم توی قفس هم زندگی نمیکنم 😏عاشق چادر مشکیمم 😍😍😍❤تو اگه غیر مذهبی هستی ؛عقایدت رو واسه خودت نگه دار 🤗حق نداری به من و چادر و دینم بی حرمتی کنی باشه؟ آفرین😌

حس میکنم عمت یکیو میخواسته قالب این اقا کنه نتونسته الان از حسودی افتاده به گفتن این حرفا وگرنه دختر خاله تو چه ربطی به عمت داره .یکی دیگه زاییده یکی دیگه بزرگ کرده زندگی یکی دیگس فضولیشو عمه شما میکنه 😑

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2706