2410
2553
عنوان

از واسطه شدن به شدت پشیمونم

687 بازدید | 38 پست

من پارسال ی آقای مطلقه ۳۹ ساله رو به دخترخاله ام که ۳۴ ۳۵ سالش بود و شوهرش فوت شده بود  معرفی کردم دخترخالم ی پسر از ازدواج قبلش داره و چند باری پیش خواهرش گفتع بود دوست داره دوباره ازدواج کنه از مرگ شوهرشم ۷ سال فک کنم مبگذشت

خلاصه آشنا شدن و حدود ۹ ماه صیغه بودن قرار بود قبل محرم ی عروسی ساده بگیرن و ازدواج کنن اما از اقوام پسره یکی فوت شد

حالا امروز عمه ام که شوهرش نسبت خیلی دوری با شوهر اون خالم داره برگشت به مادرم میگه فلانی(من) خیلی اشتباه کرد دخترخاله رو با مردی آشنا کرد که همسن باباشه😐دخترخاله مجرد میموند بهتر بود....بع گفت دخترخاله ی پسر داره پسر غیرت داره یعنی دخترت نمیفهمه نباید برا زن پسردار دنبال شوهر باشه

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

بعد گفت دو روز دیگه شوهر آینده دخترخاله با پسره دعواش میشه و کارشون طلاقه اونوقت فلانی(من)مقصر این ماجراست اونوقت من میرم یقشو میگیرم با این اشتباهش 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید حرف مفت و بیخود زده .کارتون اصلا اشتباه نبوده .معرفم مسئول خوب یا بد بودن طرف که نیست ادما خودشون باید تحقیق کنن و مسئولیت انتخابشونو به عهده بگیرن .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2456

حالا چون پسر داره حق زندگی دوباره رو نداره؟؟؟چ کوته بین و مسخره اصلا از طرز فکرش خوشم نیومد

من هنوزم پیش تو گیره دلم...من هنوزم واسه تو میره دلم ...سیرم از عالم و ادم وقتی ..نیستی میگیره دلم... من همونم ک بهش بد کردی.... بری صد بار باز میخوام بر گردی...خوب نبودحالم همینجوریشم...ک تو بدتر کردی

بعد گفت دخترت اگر عاقل بود خودش ازدواج اولش بی دلیل طلاق نمیشد درحالی اینو گفت که من کاملا هم برا طلاقم دلیل داشتم

2714

اختلاف سنیشون ک خوبه

توقع داشت پسر 25ساله مثلا بره خواستگاری؟!

دگ هرکی به خودش نگاه میکنه،ربطیم به پسر داشتن نداره

اگ اون مرد ادم واقعا خوبی باشه،بهترین پدر میشه براش

شما معرف بودی، دگ زورشون ک. نکردی،جوابشونو بده

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
عمه ت چرا کله ش توو زندگی خودش نیس؟🤔

از وقتی چشم باز کردم همین بود گند میزد با کاراش به اعصابم 

مادرت چیزی به عمت نگفت.

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

چ ربطی داره جوابش و بدید چون این آدما واقعا دنبال خراب کردنن فقط در ضمن کسی ک شوهرش فوت کرده نمیتونه ازدواج کنه حالا با بچه یا بی بچه هم سن باباش چ صیغه ای اتفاقا کار انسان دوستانه ای کردی و هر مشکلیم پیش بیاد ب شما مربوط نیست والا 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃

پسره همش چهار سال از دختر بزرگتره چطور میگه سن باباشه؟!!!!!

من جات بودم میگفتم من پیشنهاد دادم هر دوطرف عقل دارن شکر خدا کم سنم نیستن بگین از رو جهالت همو انتخاب کردن

2706