1874
1924
عنوان

از واسطه شدن به شدت پشیمونم

605 بازدید | 38 پست

من پارسال ی آقای مطلقه ۳۹ ساله رو به دخترخاله ام که ۳۴ ۳۵ سالش بود و شوهرش فوت شده بود  معرفی کردم دخترخالم ی پسر از ازدواج قبلش داره و چند باری پیش خواهرش گفتع بود دوست داره دوباره ازدواج کنه از مرگ شوهرشم ۷ سال فک کنم مبگذشت

خلاصه آشنا شدن و حدود ۹ ماه صیغه بودن قرار بود قبل محرم ی عروسی ساده بگیرن و ازدواج کنن اما از اقوام پسره یکی فوت شد

حالا امروز عمه ام که شوهرش نسبت خیلی دوری با شوهر اون خالم داره برگشت به مادرم میگه فلانی(من) خیلی اشتباه کرد دخترخاله رو با مردی آشنا کرد که همسن باباشه😐دخترخاله مجرد میموند بهتر بود....بع گفت دخترخاله ی پسر داره پسر غیرت داره یعنی دخترت نمیفهمه نباید برا زن پسردار دنبال شوهر باشه

خیلی بهم لطف میکنید اگر برای شفای بیمارمون یک صلوات بفرستید🙂🙂

بعد گفت دو روز دیگه شوهر آینده دخترخاله با پسره دعواش میشه و کارشون طلاقه اونوقت فلانی(من)مقصر این ماجراست اونوقت من میرم یقشو میگیرم با این اشتباهش 

ببخشید حرف مفت و بیخود زده .کارتون اصلا اشتباه نبوده .معرفم مسئول خوب یا بد بودن طرف که نیست ادما خودشون باید تحقیق کنن و مسئولیت انتخابشونو به عهده بگیرن .

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

حالا چون پسر داره حق زندگی دوباره رو نداره؟؟؟چ کوته بین و مسخره اصلا از طرز فکرش خوشم نیومد

من هنوزم پیش تو گیره دلم...من هنوزم واسه تو میره دلم ...سیرم از عالم و ادم وقتی ..نیستی میگیره دلم... من همونم ک بهش بد کردی.... بری صد بار باز میخوام بر گردی...خوب نبودحالم همینجوریشم...ک تو بدتر کردی
1922

بعد گفت دخترت اگر عاقل بود خودش ازدواج اولش بی دلیل طلاق نمیشد درحالی اینو گفت که من کاملا هم برا طلاقم دلیل داشتم

اختلاف سنیشون ک خوبه

توقع داشت پسر 25ساله مثلا بره خواستگاری؟!

دگ هرکی به خودش نگاه میکنه،ربطیم به پسر داشتن نداره

اگ اون مرد ادم واقعا خوبی باشه،بهترین پدر میشه براش

شما معرف بودی، دگ زورشون ک. نکردی،جوابشونو بده

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
1911

چ ربطی داره جوابش و بدید چون این آدما واقعا دنبال خراب کردنن فقط در ضمن کسی ک شوهرش فوت کرده نمیتونه ازدواج کنه حالا با بچه یا بی بچه هم سن باباش چ صیغه ای اتفاقا کار انسان دوستانه ای کردی و هر مشکلیم پیش بیاد ب شما مربوط نیست والا 

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃

پسره همش چهار سال از دختر بزرگتره چطور میگه سن باباشه؟!!!!!

من جات بودم میگفتم من پیشنهاد دادم هر دوطرف عقل دارن شکر خدا کم سنم نیستن بگین از رو جهالت همو انتخاب کردن

1826
خب به خودشون بگو من فقط معرفی میکنم .  برای بقیه اش خودتون میدونید. برید تحقیق کنید و تصمیم بگی ...

به اونا گفتم 

انصافا دخترخالمم تاحالا شکایتی نکرده 

چه بی ربط

مگه هرکی شوهر نداشت و پسر داشت دل نداره باید بره بمیره؟

تو گوش نده دختر خالت خودش عقل و شعور داره لازم نیست بقیه براش تصمیم بگیرن

بعدم هیچ پسر پنج ساله ای تا حالا پدر نشده

بعضی ها فقط میخوان نظر بدن اونم با اوج کوته فکری

عمه ت خیلی حرف اشتباهی زده. اتفافا خیلی کار خوب و خیری کردی.. کسی که واسطه میشه فقط، واسطه هست و خوب و بدی اون ازدواج به دو طرف مربوطه که درست تحقیق و صحبت کنن. بعد هم از کجا معلوم. شاید خوشبخت بشن 

عمت چ ربطی ب دختر خالت داره

اوو سرش تا کجاها میره 

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️