2157
2106
اره😂تازه خواست بیاد ایران ولی مجوز و اینا ندادن

اون نمیدونه ما هنوز سره گلراز داریم دعوا میفتیم😂😂میخواد جنگ جهانی راه بندازه بین دخترا🤣🤣🤣

به تنهایی گرفتارند مشتی بی پناه اینجا      من با یقین کافر ، جهان با شک مسلمان !        آن هایی که اصرار دارند عقاید آن ها تمام حقیقت دنیاست ! و به دنبال شما میدوند تا اثبات کنند خودشان‌ با فکرشان قوم برتر اند ! و مخالفان آن ها در قلبشان مرض است ! آن ها قوم برتر در جاهلیت فکری اند
این کیه جومونگه یا افسرمین جانگو

هیچکدوم یه فیلمه بود یه زن دکتر از اینده اومده بود زمان الان بعد دکتره واون عاشق هم شدن اون مرده لی مین هو بود

اگه امضامو می خونی میشه با دل مهربونت یه صلوات مهمونم کنی؟؟  

این شلوار لی کی هست حالا 😂😁

هی تو!!یاد بگیر نظرت با کسی یکی نیس ریپ نکن..جایی رو ک دوس نداری با احترام ترک کنی تا احترامت باقی بمونه..اعتقادات هر کسی مث مسواک می مونه و کاملا شخصیه!! پس خودتو کوچیک نکن ..

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

چه فرموده؟

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
اکترا هم با پسران برتر از گل عاشقش شدن 😁😁من دیر دیدم فیلمشو 20سالگیم عاشقش شدم 😂😂😂 

نديدم فيلماشونو عزيزم

ولي خب ميدونستم دختراي كم سن خوششون مياد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2149
این شلوار لی کی هست حالا 😂😁

فقط فرار کن الان مینوزیا میبلعنت😂😂

مامانم،قهرمانِ من!خواهش میکنم برای خوب شدنش صلوات بفرستین😪💚    (قبلا معجزه دعای نی نی سایتیا رو دیدم، لطفا فقط همین بار ...)
2050
هان هه جین  کیم سونسو  هوجونهو  کیم بیونگی  ایجی یونگ  کینومری  ...

اره ی یون میری ، جین ه کیونگ 

چون قافیه داشت منم حفظم

آخرشب ۹۹/۹/۹ ...                    مثل هرشب دیگه بالشت خیسمو بغل میکنم و چشامو میبندم ،خدا میاد به خوابم و بغلم میکنه ، همین میشه معجزه ی این قانون جذب برای من ... خیلی وقته مثل خیلیاتون پول و طلا و موفقیت نمیخوام ... داستان زندگیمو دنبال کنید ...

https://www.dalfak.com/w/vlmdjl/توهین-آشکارا-بازیگر-لی-مین-هو-به-مردم-ایران-و-زنان-کره-ای-ترجمه-در-توضیحات

بیاین من این لایو رو پیدا کردم فقط نمیفهمم چی میگه :/

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت
اینه

دختر دبیرستانیا عاشقشن

منم اون موقعا روش کراش داشتم🤣🤣

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2143
من عاشق پارک شین هه ام 

وااای منم 

حیلی دوس داشتنیه

مامانم،قهرمانِ من!خواهش میکنم برای خوب شدنش صلوات بفرستین😪💚    (قبلا معجزه دعای نی نی سایتیا رو دیدم، لطفا فقط همین بار ...)
2051