1874
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

خوش اومدی 

کوچیک که بودم چندتا زن میومدن دم مدرسه معلم حجاب میشدن و درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجابمون باشیم و اگه یک تاره مو بیرون اومده باشه تو اون دنیا از تک تک موهایی که بیرون بوده اویزون میشم اگه ناخن هامون بلند باشه میکشنشون و خلاصه تا مدت ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف..‌‌..خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیرانسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. خدایی که هیچ مردی رو به زن برتری نداده خدایی که بی شک تو کارش و حرفش عدالته . خدایی که احتیاجی به ترجمه و تفسیر نداره . من برای نزدیک شدن به خدا نیازی به مکه و مجسد رفتن ندارم . اون همیشه تو قلب منه و همین که کنار خودم حسش میکنم کافیه. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان برای میلیون ها ادم ساختن.خدای من خدای خوبیه❤ 

خوش برگشتی

میدیدم ی چی کم بود

دورهم بودیم سفرمون به راه دیدیم نیمرومون نیست😁😂💋💋🌺🌺

قربونت برم💋😍😅

از باغ شعرهایم،پرتقال میچینم برای تو و خویش...😁🍊برای تو و خویش چشمانی آرزو میكنم كه چراغها و نشانه ها را در ظلماتمان ببیند/گوشی كه صداها و شناسه ها را در بی هوشیمان بشنود/روحی كه این همه را در خود گیرد و بپذیرد و زبانی كه در صداقت خود ما را از خاموشی خویش بیرون كشد و بگذارد از آن چیزها كه در بندمان كشیده است سخن بگوییم/مارگوت بیکل📚(معصومم😇)واژه هاگاهی سلامم می کنند،من که شاعر نیستم/کوچه‌ها، پس کوچه‌ها مهمان راهم می‌کنند،من که عابر نیستم/ساقیان با صورتی باران زده گاهی نگاهم می‌کنند،من که عاشق نیستم/دوستانم مهربانی را نثارم می‌کنند،من که لایق نیستم/من فقط یک جرعه احساس زلال،یا اگرباشد کمی اندیشه و ایمان ناب،می‌خرم ازیک دکان در آسمان،می‌گذارم پیش رو،تا ببینم صورت آن خوبرو/من که تاجر نیستم/گفته بودم،من که شاعر نیستم🧡🍂

اومدم عزیزم ولی  باهاتم قهرما☹🥺

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۹۹/۹/۹بهم رسیدیم عشقم❤مشکلاتمون حل شده❤داریم کنار هم زندگی میکنیم❤کنار همدیگه خوشبختیم❤                  بیر سو کی وحشیلر ایچه🖤    اطفاله یوخ لازیم دییر🖤          سو ورمیرم بیر کلمه دی🖤         اوچ شعبه اوخ لازیم دییر🖤                    متـاهــ💞ــل و متـعــ💍ــهــد                          تیکر رسیدن به آرزوم❤واسه رسیدن به آرزوم یه صلوات میفرستی؟🌹

سلام😍😍😍😍😍😍😍

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
@dokhtareporteqali    

😍😍😍😍😍🧡💋🌺

از باغ شعرهایم،پرتقال میچینم برای تو و خویش...😁🍊برای تو و خویش چشمانی آرزو میكنم كه چراغها و نشانه ها را در ظلماتمان ببیند/گوشی كه صداها و شناسه ها را در بی هوشیمان بشنود/روحی كه این همه را در خود گیرد و بپذیرد و زبانی كه در صداقت خود ما را از خاموشی خویش بیرون كشد و بگذارد از آن چیزها كه در بندمان كشیده است سخن بگوییم/مارگوت بیکل📚(معصومم😇)واژه هاگاهی سلامم می کنند،من که شاعر نیستم/کوچه‌ها، پس کوچه‌ها مهمان راهم می‌کنند،من که عابر نیستم/ساقیان با صورتی باران زده گاهی نگاهم می‌کنند،من که عاشق نیستم/دوستانم مهربانی را نثارم می‌کنند،من که لایق نیستم/من فقط یک جرعه احساس زلال،یا اگرباشد کمی اندیشه و ایمان ناب،می‌خرم ازیک دکان در آسمان،می‌گذارم پیش رو،تا ببینم صورت آن خوبرو/من که تاجر نیستم/گفته بودم،من که شاعر نیستم🧡🍂

سلام سلام

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن، زیباترین شادی دنیاستو نمی‌دانی من به خاطر توچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم تا تو بغل بگیرمت 😍این تیکر هیچ وقت به آخرش نرسید 😔 هر سری وسط راه رفت 😞 میشه برام اگه دوست داشتین دعا کنید ک این سری تا آخر بره و سالم بغل بگیرمش 😍چقدر بده دل شکستن 😞 موندم تو اون دنیا چه شکلی میخوان جواب دل شکسته من بده کسایی ک با بدترین حالت شکوندش 💔
1893
خوش برگشتی میدیدم ی چی کم بود دورهم بودیم سفرمون به راه دیدیم نیمرومون نیست😁😂💋💋🌺🌺 قربونت بر ...

سلام😍😍😍😍😍 خوبی 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو❤💫میشه برای خوشبختیم یه صلوات لطفا  بفرستید💫 ❤😍
خوش برگشتی میدیدم ی چی کم بود دورهم بودیم سفرمون به راه دیدیم نیمرومون نیست😁😂💋💋🌺🌺 قربونت بر ...

😂😂😂😂😂 قربونت برم مننن 😂😂💛💙

Nobodydieda virginlifeFuc*kedeveryone  
های بیب😎😎😎

چطوری 😁 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر بودن، زیباترین شادی دنیاستو نمی‌دانی من به خاطر توچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم تا تو بغل بگیرمت 😍این تیکر هیچ وقت به آخرش نرسید 😔 هر سری وسط راه رفت 😞 میشه برام اگه دوست داشتین دعا کنید ک این سری تا آخر بره و سالم بغل بگیرمش 😍چقدر بده دل شکستن 😞 موندم تو اون دنیا چه شکلی میخوان جواب دل شکسته من بده کسایی ک با بدترین حالت شکوندش 💔
1718