2726
عنوان

❌🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🔞🔞🔞.ااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 944 بازدید | 71 پست
کتلت و کوکو ی کم نرم میشه ولی من ماکارونی گذاشتم اصلا تغییر نکرد  گوشت چون خام هست آب میندازه ...

تو مشما فریزر میتونم بزارم اخه زیاد ظرف پلاستیکی ندارم اوناییم ک دارم توش چیزای دیگه میزارم 

Are you lost baby girl?

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مرغ را نگینی کن خیلی زود پختهمیشه دیگه نیاز نیست فریز کنی همون اندازه گرم کردن وقت میگیره

چقد طول میکشه ؟آماده باشه فقط بخواد گرم شه اشکالی نداره من استراحت میکنم چون خیلی سرپام نمیخام دیگه سرپا باشم تا حموم برم و استراحت کنم اونم گرم میشه 

فقط نمیخام سرپا وایسم 

Are you lost baby girl?
مايه ماكاروني و استمبولي درست كن فريز كن ك كلا زمان پختش كم بشه مثلا ماكاروني تو فقط ميجوشوني و ماي ...

سپاس فراوان دیگه چیا میتونم درست کنم مثال میزنی نونی هم باشه فقط برنجی نباشه

Are you lost baby girl?
تو مشما فریزر میتونم بزارم اخه زیاد ظرف پلاستیکی ندارم اوناییم ک دارم توش چیزای دیگه میزارم 

آره اگه مشما پاره نشه و کار برات زیاد نکنه میتونی بذاری بعدش هم راحت جدا میشه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
چقد طول میکشه ؟آماده باشه فقط بخواد گرم شه اشکالی نداره من استراحت میکنم چون خیلی سرپام نمیخام دیگه ...

آره زود میپزه

نصف حبه قندی خورد کن مرغ را فریز کن

هر موقع خواستی یه مقدارش را با یه کم روغن و پیاز رنده شده و نمک و فلفل و زرد چوبه و ادویه کاری و دو قاشق ابلیمو بریز توی ماهیتابه و وقتی آبش تموم شد مرغ و پیاز کمی سرخ میشه و آماده خوردنه

کمتر از 15 دقیقه طول میکشه واقعا

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....
2706