2703
2553
عنوان

❌🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🆘🔞🔞🔞.ااااا

944 بازدید | 71 پست

الکی  مثلا تاپیک +۱۸ عه

خداییییی امدی جواب بده اگه میدونی جواب سوالمو

بچه ها من سرکار میرم چ غذاهای رو میتونم درست کنم بزارم فریز امدم گرم کنم ؟؟؟؟؟؟

Are you lost baby girl?

همه غذاها میشه

از خورشت بگیر تا استامبولی و همه چیز من امتحان کردم خراب هم نشد اصلا

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

همه خورش‌ها 

مرغ نگینی کن

اومدی خونه با یه کم آب و ادویه و ابلیمو و روغن و پیاز رنده شده بریز توی ماهی تابه تا لباس عوص کنی و سفره آماده کنی آب مرغ تموم شده و مرغ سرخ شده و پخته

کاش میشد همه حرف ها را زد. بعد مُرد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
همه غذاها میشه از خورشت بگیر تا استامبولی و همه چیز من امتحان کردم خراب هم نشد اصلا

کتلت کوکو هم میشه ؟وقتی گرم میکنی نرم نمیشه ؟حتی ماکارانی؟آب نمیندازه اخه دیدی گوشت رو از فریز در میاری آب میندازه وقتی یخش باز میشه و اینکه تو چی بزارم چجوری گرم کنم کتلت و کوکو رو مثلا

Are you lost baby girl?
2714
همه چیز انواع خورشتا ،پلو سفید اکه روغن نریزی چند روز تو یخچال سالم‌میمونه مایه کتلت اماده کن بذغر ف ...

برنج و دمی درست میکنم تو یخچال میتونم دو روز نگه دارم؟

الان مرغ گذاشتم میتونم فریز کنم یا تو یخچال بزارم غذا ب اندازه این هفته میخام ب اندازه شنبه تا چهارشنبه

Are you lost baby girl?
کتلت کوکو هم میشه ؟وقتی گرم میکنی نرم نمیشه ؟حتی ماکارانی؟آب نمیندازه اخه دیدی گوشت رو از فریز در می ...

کتلت و کوکو ی کم نرم میشه ولی من ماکارونی گذاشتم اصلا تغییر نکرد 

گوشت چون خام هست آب میندازه که اگه اونم قبل بسته بندی خشک کنید و بذارید اصلا آب نمیندازه ولی غذا چیزیش نمیشه من خیلی امتحان کردم 

بذار داخل کاسه ای چیزی درب دار یا پلاستیک بکش سرش بذار که بعد بتونی تو همون گرم کنی

من میذاشتم ظرف پلاستیکی یا یک بار مصرف بعد چند ساعت قبل خوردن میذاشتم بیرون خودش را ول می‌کرد راحت می‌ریختم ماهیتابه و گرم میکردم

حتی کباب و جوج هم من شده فریز کردم

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
خراب نمیشه ؟ماکارانی یا مثلا انواع کوکو رو چیکار کنم تخم مرغ داره اخه

نه ماکارونی و کوکو نذار فریزر چون ی ساعت طول میکشه پختنشون تازه درست کنی بهتره

من مثلا قرمه سبزی زیاد اومد میذارم فریزر وقتی از سرکار بیام فرصت نباشه گرم میکنم یا بقیه خورشتا

مامان دوتا دخمل ناز 😍

غذاهاي تخم مرغ دارو سيب زميني دارو سعي كن تو فريزر نزاري جالب نميشه

منم چندين ماه بود همه روز از ساعت ٧صبح تا آخر شب يا خيلي زود ميومدم سرشب،ميرفتم جايي كار

فقط خورشتو چند مدل بپز،به اندازه هر وعده تون جدا بريز تو ظرف در دارو هردفعه داغ كن

ماكاروني رو فريز نكن خوشمزه نيست

ديگه

برنجتم اندازه مثلا سه وعدتو بپز بزار همون تو يخچال،چيزيش نميشه

🍓🐣🍒
2706