2703
2553
به خاطر یه سفر کاری چند روز داریم منطقه آزاد ارس میخوام ببینم چجور جاییه برای خرید مناسبه ؟ جایی داره که شب بمونیم ؟
من فقط ازش رد شدم .. مرز ارمنستان اون جاست .. اما وقتی از منطقه بر میگردی همه ی ماشینها رو به شدت میگردن .. منطقه ی تجاریه اما این که بازار داره رو نمیدونم
 خوب دیدن شرط انسان بودن است                      عیب را در این و آن پیدا مکن    مولانا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله بازار داره و تمام جنس هایش از ترکیه هستش و قیمت هاش هم خوبه قیمت ظروفش عالیه خیلی خوبه من تازه اونجا بودم
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس
2720
مرسی عزیزان مامان امین جان میشه بیشتر توضیح بدی ؟هتل اینا چی داره ؟خیلی میگردن به چه چیزی بیشتر گیر میدن ؟من اگه بشه میخوام یه سری ظرف وظروف واسه خودم بخرم ؟قیمتهاش با اینجا فرق میکنه ؟شنیدم مناطق ازاد قیمتشون خیلی خوبه دوستم از انزلی کلی ظرف خریده بود میخوام ببینم ارس هم همینطوره
ارس خیلی بهتر از انزلی هستش مثلا یه ظرف که اینجا قیمتش 40 هست اونجا 18 بود ، خیلی خوب بود برای خرید عزیزم من خونه اقوام بودم نمیدونم جایی داره یا نه ولی فکر کنم داشته باشه
خدایا من فقط تورو دارم پس مواظب پدر و مادر و پسرم و شوهرم باش ، بوس
2714