2737
2734
عنوان

خونریزی در هفته های بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 108759 بازدید | 50 پست
سلام، خانوما تو رو خدا راهنماییم کنید من الان 9هفته و چهار روز باردارم امروز بدون هیچ دلیلی، به خونر ...

توروخدا حالا خبر بدین ک بخیر گذشت؟ اقلا برا امثال من ک شرایطمون یجوره

خدایا شکرت
توروخدا حالا خبر بدین ک بخیر گذشت؟ اقلا برا امثال من ک شرایطمون یجوره

سلام خانومی

منم بارداریم همراه با خونریزی شدیده همراه با لخته. از ماه سوم شروع شده. الان تو ماه پنجم هستم. دکتر شما چی میگه؟ شما راه حلی پیدا کردید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانومی منم بارداریم همراه با خونریزی شدیده همراه با لخته. از ماه سوم شروع شده. الان تو ماه پنج ...

سلام منم دوبار خونریزی شدید اما لخته نبود خون قرررمز شفاف😣 خیلی هم شدید

دکترم میگه اختلال هورمونیه و کاریش نمیشه کرد

برای من از هفته ۶ شروع شد تاالان ک سه ماهمه

خداروشکر بچه سالمه تااخر هفته برم غربالگری ببینم مشکلی پیش نیومده باشه

التماس دعا

خدایا شکرت
سلام منم دوبار خونریزی شدید اما لخته نبود خون قرررمز شفاف😣 خیلی هم شدید دکترم میگه اختلال هورمونیه ...

سلام مامان جان

خدا رو شکر که بچه تون سالمه. بعد کلی استرس بهترین خبر می تونه باشه. من هم بعد هر خونریزی که سونو میرفتم خدا روشکر بچه ام سالم بوده. 

میشه یکم راهنمایی کنید.

شما هم شیاف پروژسترون استفاده می کنی؟

من هر شب شیاف ۴۰۰ استفاده می کنم. اوایل ۲۰ روز یکبار خونریزی شدید میکردم. ولی الان دو شب یکبار متوسط و الانم دو روز شدید بدون وقفه. خیلی اینترنت سرچ کردم. اتفاقا طبق جستجوهای اینترنتی که داشتم احتمال میدم بدن من به پروژسترون واکنش میده و نمی سازه. یعنی به قول شما اختلال هورمونی. چون هر سری خون تازه میاد و بعد به لکه بینی میوفته. من خودم دوز پروژسترون رو ۲۰۰ کردم. ولی بازم اثر چندانی نکرد. میترسم هم سرخود قطع اش کنم.

2728
سلام مامان جان خدا رو شکر که بچه تون سالمه. بعد کلی استرس بهترین خبر می تونه باشه. من هم بعد هر خون ...

بله منم پروژستزون ۴۰۰ شبی یکی

اتفاقا قطعش نکنین بدتره چون توی خانمای باردار سطح هورمون پروژسترون بالا میره اما بااین خونریزیا بیشترش دفع میشه وبرا بچه مشکل بوجود میاد 

این شیافا یجور جایگزینه

فقط شیاف رو از پشت استفاده کنین و یبوست هم سعی کنین نداشته باشین

دکترم میگه بدترین چیز یبوسته

خدایا شکرت
بله منم پروژستزون ۴۰۰ شبی یکی اتفاقا قطعش نکنین بدتره چون توی خانمای باردار سطح هورمون پروژسترون با ...

بله دقیقا دکتر منم تاکید داره از پشت استفاده بشه. و از نظر من بهترین دارو برای جلوگیری از یبوست خوردن انار با هسته شه. 

و یه تجربه ای که تو این دوران به دست اوردم و شاید کمکی برای کسانی که تو شرایط ما هستند باشه اینه که زمانی خونریزی برای جنین خطرناکتره که همراه با درد باشه. 

امیدوارم که شما بخوبی این دوران رو سپری کنید. و ان شاء ا... که مشکلتان کاملا رفع بشه و به سلامتی کوچولوتون رو بغل کنید. 

فقط اگر احیانا باز هم خونریزیتون شدید شد یاد من بیوفتید و نگران نباشید. زمانی که ۵ ماهتون بشه و تکون های کوچولو رو حس کنید یکمی از این نگرانی ها کم میشه.

سلام خانوما

بیاین ازخودتون خبربدین.نی نیاتون که ان شاا...سالمن.

من باای وی اف باردارشدم وتازه رفتم هفته6. 3،4روزلکه بینی خییییلی کمی داشتم وفقط رودستمال یه ذره قهوه ای میشد.ولی متاسفانه ازدوشب پیش به خونریزی افتادم مثل پریودی.

رفتم دکترباسونوشکمی چیزی ندید.

دیروزازمایش بتادادم6000بودوامروزعصرتکرارمیکنم حتماپایین اومده.میدونم سقط شده حتما.خیییلی ناراحتم😭

2738
سلام منم دوبار خونریزی شدید اما لخته نبود خون قرررمز شفاف😣 خیلی هم شدید دکترم میگه اختلال هورمونیه ...

سلام 

منم دیروز رفتم سونو فک میکردم هفته ی هشت گفت پنج هفته ای و فقط ساک و کیسه زرده رو دید

الان 6 روزه که خونریزی دارم اولاش لکه بینی بود ولی از دیروز خون شفاف تازه میبینم 

دکتر گفت ساکت سرجاشه شیافم داد 

خیلی میترسم همش درازکشم😢😢

#الحمدلله_علی_کل_حال  
سلام شما آزمایش دادید؟ چی شد؟

خانم شما خونریزی افتادید بعدش بچه سقط شد؟ چون تیکرت اینو نشون میده. کورتاژم شدید؟ چند ماه بعد دوباره باردار شدید؟ الان خوبید؟

منم الان مثل شما شدم. هفته 7 رفتم گفت هفته 5 نشون میده و فقط ساک دیده میشه. از دیروزم افتادم به خونریزی.😭😭😭

خانم شما خونریزی افتادید بعدش بچه سقط شد؟ چون تیکرت اینو نشون میده. کورتاژم شدید؟ چند ماه بعد دوباره ...

آره عزیزم سقط شد چون قلب نداشت ... 

بارداری ای که ناقص باشه سیستم ایمنی تشخیص میده و دفعش میکنه 

#الحمدلله_علی_کل_حال  
آره عزیزم سقط شد چون قلب نداشت ...  بارداری ای که ناقص باشه سیستم ایمنی تشخیص میده و دفعش میکن ...

من از صبح دل درد پریودی و کمی خونریزی داشتم رفتم دکتر تیتر بتا دادم و امپول پروزسترون زدم ولی عصر یه چیزی مثل لخته خون ازم دفع شد که تیره بود و بافت دون دون داشت فکر کنم جنینم سقط شد😭😭😭 مال شما چجوری بود؟ شب دیگه شیاف نزارم؟

سلام خانوما بیاین ازخودتون خبربدین.نی نیاتون که ان شاا...سالمن. من باای وی اف باردارشدم وتازه رفتم ...

سلام

ببخشید میشه بفرمایید بارداریتون چی شد؟

منم الان دقیقا شرایط شما رودارم.

آی وی اف کردم و توی هفته شش به خونریزی افتادم😞

یه دوش آب گرم…یه لباس راحتی…یه چای تازه دم…یه موسیقی ملایم…به درك كه خیلی از مشكلات حل نمیشه…!!!
2706