1874
1823
عنوان

نتایج کنکور ارشد اعلام شد 🤕😬

177 بازدید | 18 پست

بچه ها هر کاری میکنم نمیتونم با گوشی وارد سیستم شم همش خطا میده🙁

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  

استرس گرفتم از الان

واسه جواب سراسری

تو متفاوتی        ..........              چون   .........        من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁 هرکس کله پاچه دوست نداره با من حرف نزنه 😒😉😋 + چه نسبتی باهات داره؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883
منم

تجربی،

تو متفاوتی        ..........              چون   .........        من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁 هرکس کله پاچه دوست نداره با من حرف نزنه 😒😉😋 + چه نسبتی باهات داره؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ 
1856
مهر میاد؟

اره

بیگم ببینم رتبه تون رو

واقعن نگاه میکنید؟تو خصوصی بهم بگو

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
روزی چند ساعت خوندی ؟

روزی ۴ ساعت 

1826

من که اومدم پبش مامانم اینا تا یک ماه دیگه هم برنمیگردم شماره پروندمم باهام نیست نمیدونم چیکار کنم

گلفرنگ سابق  با ادب تر اون گلفرنگ هیجا نبود ولی ی روز پاشد دید لغو کاربری شده بی ادبی و توهین تو خون من نیست  تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم 
من که اومدم پبش مامانم اینا تا یک ماه دیگه هم برنمیگردم شماره پروندمم باهام نیست نمیدونم چیکار کنم

خب کاری نداره ب یکی زنگ لزن شماره پرونده رو برات ارسال کنه بلد برو یه کافینت

خب کاری نداره ب یکی زنگ لزن شماره پرونده رو برات ارسال کنه بلد برو یه کافینت

مرسی عزیزم🌸 الان تو سایت سنجش راهشو پیدا کردم باید اول عضو بشم بعد ی سری مراحل رو طی کنم برام پیامکش میکنن

گلفرنگ سابق  با ادب تر اون گلفرنگ هیجا نبود ولی ی روز پاشد دید لغو کاربری شده بی ادبی و توهین تو خون من نیست  تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم 
مرسی عزیزم🌸 الان تو سایت سنجش راهشو پیدا کردم باید اول عضو بشم بعد ی سری مراحل رو طی کنم برام پیامک ...

ایشالا قبول شد باشی ♥️♥️😍