2737
2734
عنوان

کی محمد و دلربا رو تا آخر خوند

432 بازدید | 11 پست

سلام خیلی با جزئیات نوشته نمیتونم بخونم.صفحه گوشی چشمم اذیت میکنه. میشه یکی بگه آخرش چی میشه

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خوندم ..اخرش محمد اعدام شد و دلربا هم تحت درمان بود :|

مامان بزرگم میگفت توجه آدمارو از رو کاراشون بفهم نه حرفاشون‌،نگاه کن ببین اولویت چندم آدمایی تا یهو به خودت نیای ببینی تمام خودتو گذاشتی وسط درحالی که هیچوقت مهمترین نبودی،میگفت به خودت احترام بزار تا بهت احترام بزارن!میگفت مثل ما نباش انقد بودیم که بودنمون به چشم نمیاد دیگه :)! تیکر همینجوریه.. برای رسیدن ب چیزی ک میخوام بدونم چقدر زمان میبره :) در ضمن تیکر سالگردمونم هست :)❤ تیکر ششمین سالگرد دوستیمون :)🤍
2728

داستان در مورد دختر کم سنی هس که عاشق آژانس جلو مدرسه میشه و بعدا معلوم میشه هم محله ای هس 

چند بار که میرسونتش گل بهش میده و میگه خوشم میاد ازت   خلاصه دختر پاک بوده و یواش یواش وابسته میشه و گوشی یواشکی میگیره و تماس و این حرفا پسره میاد خواستگاری دختره و خانواده دختره مقید ...نامزد میکنه و پسره میگه حساسم من و غیرتی 

هفته بعدشم عقد میکنن و به بهونه مسافرت 2 روزه شمال میبرتش خونه خالی خودش و بلهههههه 

بعد چند بار رفتن خونه خالی مسره  دختره که عاشقش بوده میبینه گوشیش پیام اومده نگاه میکنه زن داداش دختره بوده رابطه داشته با شوهرش شکاک میشه ولی چیزی نمیگه

خلاصه عردسی میکنن و میرن خونه خودشون دختره شکش برطرف نمیشه و باردار میشه و 7 ماهش بوده 

یواشکی میره آژانس شوهرشو میپاد میبینه شوهره نیست و میره دم خونه برادرش و میبینه بله زن داداشش با لباس لختی و شوهرش در باز میکنه حالش بد میشه بچه رو 7 ماهگی دنیا میاره و بچه طفل معصوم تا فردا نمیکشه و تموم میکنه دختره افسرده میشه و خلاصه زن داداشش التماس که به کسی نگو توبه کردم اینم نمیگه

به هر بدبختی بوده برمیگرده سر زندگیش که یه روز فامیلشون میگه یکی از بچه های هم دوره گفته من با فلانی رابطه دارم (منظورش شوهر دختره بوده) اینم شوهره که میره حمام گوشی رو چک میکنه و 23 شماره دختر پیدا میکنه

جلو شوهرش هی رنگ میزنه هی زنا جواب میدن و عشقم عشقم میکنن

دعوا و درگیری خلاصه تا یه روز عشق شوهرش میاد خونش میگه من رضایت دادم تورو بگیره دارم از شوهرم جدا میشم میخوام صیغه اش بشم کفته باید از تو اجازه بگیرم و جلوش شوهرشو میبوسه ..وقتی زنه میره شوهرش میگه دنبال اون نیست و میخوا  رابطه رو تموم کنه و فقط همسرشو دوست داره

خلاصه دختره میره خونه باباش که میفهمه بله شب توی رابطه بودن با اون زن کثیف که شوهر زنه میاد و دعوا و میشه و شوهر زنه میمیره ازش شکایت میکنن 

زن کثیف بدکاره سنگسار میشه شوهر دختره بعد 5 سال اعدام میشه

قبل اعدام دختره میره زندان شوهرمیگه بد کردم دلتو شکستم خدا جواب دلتو ازم گرفت و هلاصه بغل و این حرفا

و بعدشم اعدامش میکنن

دختره 27 ساله بدون بچه بودن همسر شر قبر شوهر میخنده و همه فکر میکنن دیوانه شده

خب شما تا کجا خوندی 🧐

تا اونجا که باهاش قهر میکنه بهش گفته نامحرم 

رفتن عقد اون مهدیس محمد کادو میده . .. بقیه اش دیگه چشمم درد گرفت

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
داستان در مورد دختر کم سنی هس که عاشق آژانس جلو مدرسه میشه و بعدا معلوم میشه هم محله ای هس  چن ...

مرسی عزیزم.  خدا خیرت بده

از خماری در آوردیم 

ولی چ پایان غم انگیزی داشت

2738
تا اونجا که باهاش قهر میکنه بهش گفته نامحرم  رفتن عقد اون مهدیس محمد کادو میده . .. بقیه اش دی ...

او‌و تقریبا هیچی خخخ 

ازدواج میکنن بعد میفهمه شوهرش با زن داداشش رابطه داشته باردار بوده بچه اش میمیره چن وقت میگذره و میبخشتش باز میفهمه ک کلا شوهرش زن بازه ی روز ی زنه میاد میگ من معشوق ۸ سالشم‌ ومیخوام جدابشم و محمدمنو صیغه کنه شرطش اینه تو‌اجازه بدی تو این موقع شوهرش میاد و جلو زنش بوسووو اینا با اون معشوقش و‌میگ‌ امشب آخرین شبه و دیگ توبه می‌کنم شب میره شوهر زن صب میاد درگیر میشه شوهر زنه رو‌میکشه بعدشم زن‌ سنگسار میشه محمدم بعد ۵ سال اعدام میشه 

دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️]