2737
2734
عنوان

از سابلیمینال نتیجه گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 36675 بازدید | 196 پست
خب ببین همینه نتیجه هارو بیینی پرات میریزه یکی از دوستای خودم با همین ساب دماغش عاااالی شده بود ر ...

عزیزم میشه یه کانال معتبر معرفی کنی 

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@subliminal_clinic @velmental_audio

مرسی گلم❤

بنظرت منکه موهام کاملا مشکیه اگه ساب روشن شدن مو رو گوش بدم رنگ موهای الانم هم تغییر میکنه یا موهای جدید که رشد میکنه اون رنگیه

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
مرسی گلم❤ بنظرت منکه موهام کاملا مشکیه اگه ساب روشن شدن مو رو گوش بدم رنگ موهای الانم هم تغییر میکن ...

خواهش میکنم ❤

ببین نتیجه تو هرکسی یجوره

یکی یهو رنگ موهاش عوض میشه یکی کم کم رنگش یه درجه یه درجه تغییر میکنه یکی هم رنگ موها با رنگ موهای جدید درمیاد

اصلا چیز ثابتی نیست که بشه گفت

تو فقط هر شب با آرامش گوش کن و بزار خودش پیش بره 😍💁💁🏼‍♀️

مواظب خودتون باشید دوستای خوب من؛ خدانگهدار 👋❤
2728
خواهش میکنم ❤ ببین نتیجه تو هرکسی یجوره یکی یهو رنگ موهاش عوض میشه یکی کم کم رنگش یه درجه یه درجه ...

اها خداکنه منم نتیجه دلخواهمو ببینم🤩😘

من همیشه به این فکر میکنم میگم اگه اونجوری بود الان همه به رنگ چشمای مورد علاقشون رسیده بودن دماغشون ...

چقدر چرت و پرت می گین. همه قرار نیست توی این دنیا همه چیز رو یاد بگیرن. با قانون جذب و کنترل ضمیر ناخودآگاه کل زندگیتو می تونی تغییر بدی. سابلیمینال هم به کمک موسیقی ارام بخش بدون کلام و جملات تاکیدی پنهان داخل خود از ضمیر خود آگاه عبور می کنه و وارد ضمیر ناخودآگاه می شه و اروم شروع به تصویر سازی واقعی در زندگیت می کنه. 

حوصله ندارم بیشتر برات توضیح بدم. چون نیاز نمی بینم . 

لطفا چیزی که نمی دونی رو در موردش صحبت نکن. چون یکی مثل من فقط بهت می خنده عزیزم . 

2738
خب ببین همینه نتیجه هارو بیینی پرات میریزه یکی از دوستای خودم با همین ساب دماغش عاااالی شده بود ر ...

میدونم این تاپیک خیلی قدیمیع ولی عزیزم اگه پیاممو دیدی میشه برام تو تلگرام ساب ها رو بفرستی؟ @Romina_B99 این ایدیمه

سلام بنظرتون برای سفید شدن چقدر  وقت میبره ؟ شما نتیجه گرفتی ؟

سلام عزیزم بستگی به ذهنت داره اگه ذهنت قشنگ باز باشه و نامحدود باشه و عمیقا باورت بشه احتمالا همون دقیقه های اولم نتیجه ببینی

2706