2737
2734

دختر خواهرم چشماش 3و3 ونیم هستن 

۱۰ سالشه .. 

یکی بهش پیشنهاد سرمه اثمد داده !!

ممنون میشم تجرباتتون در اختیارم بزارید🌺🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

فایده داره ولی باید مداوم یکسال بزنه هرشب طریقه زدنشم مهمه باید از چشم راست شروع و به چشم راست ختم بشه و ۷مرتبه باید بکشه سرمه رو ینی ۴بار چشم راست ۳بار چپ 

هر دفعم باید میل رو بزنه تو سرمه بکشه من پودر شدشو گرفتم خیلی نرمه اصلانم اذیت نمیکنه

مشکلش چیه؟ من زدم

من اصلشو خریدم  اول اینکه  زمان پیامبر ک خیلی تاکیدش کرده ن گوشی موبایل بوده ن نور زیاد این سنگ مال شب ک چراق اصلا نباشه با نور شمع برنی چون ب شدت قرینیه رو نازک میکنه .من دو ماه استفاده کردم  چشممام میسوخت  برا خواهرمم زدم همینجور بود  سر درد و سرگیجه سوزش زیاد چشم یه بچه چطور تحملش کنه  بعد ریمل تا یه مدت نمیتونستم بزنم انگار چشمام حساس شده بود ن خط چشم ن ریمل جشمام حساس شد ..خلاصه سه ماه نزدم اوکی شدم .......بعد من یع بار اشتباه کردم زد بعد با گوشیم تایپ گردم مردم همش تا صب سفدیک سفیدک بود نگاهم 

من اصلشو خریدم  اول اینکه  زمان پیامبر ک خیلی تاکیدش کرده ن گوشی موبایل بوده ن نور زیاد ای ...

من خودم زیاد  استفاده کردم مشکلیم هم نداشتم چه روز چه شب  

شما احتمالا حساسیت داشتی