2737
2734
عنوان

🌻💫 ختم سوره حدید 💫🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 12848 بازدید | 1053 پست

🌟🌛°•°...وعده شبانگاهی...°•°🌜🌟

1⃣♥️ قرآن را ختم کنید با قرائت ۳ بار توحید.♡

2⃣ ♥️پیامبران را شفیع خود گردانید با فرستادن یکبار صلوات☆

⬅️ اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم☆

⬅️ اللهم صل علی جمیع الانبیاء و المرسلین.☆

3⃣♥️ مومنین را از خود راضی کنید با گفتن یکبار ذکر، اللهم اغفر للمومنینِ والمومنات●

4⃣ ♥️یک حج و یک عمره به جا آورید با گفتن،

سبحان الله و الحمدلله و لا اله الا الله و الله اکبر●

5⃣♥️ اقامه ی هزار رکعت نماز با سه بار خواندن؛

《یفعلُ اللهُ ما یَشا بقُدرَتِه؛و یحکُمُ ما یُریدُ بِعِزَتِه》●

🌞☘🌞☘🌞☘🌞☘🌞☘🌞

6⃣♥️‌قبل‌ازخواب:

‌ایه‌شهدالله( ایه‌۱۸‌سوره ‌ال‌عمران‌) را بخونیدکه ۷۰هزار فرشته ‌براتون‌ تاروز قیامت ‌استغفار کرده‌ وثوابش ‌برای‌ شماست‌ 🌸🍃

حالا اگه به ‌امام ‌زمان هم ‌هدیه‌ بشه‌ ثوابش ۲میلیون ‌برابر بیشتر میشه ‌.🍃🌸 التماس‌دعا🌸🍃

👈ایه ی مبارک این است:

🍂🌼 شَهِدَاللهُ اَنَّهُ لااِلهَ اِلّا هُوَ وَالمَلائِکَتُ وَ اولوالعِلمِ قائِماً بِالقِسطِ لا اِلهَ اِلّا هُوَ العَزیزُ الحَکیم 🌼🍂

یعنی :

🦋 خدا به یکتایی خود گواهی دهد که جز ذات اقدس او خدایی نیست و فرشتگان و دانشمندان نیز به یکتایی او گواهند او نگهبان عدل ودوستی است . نیست خدایی جز او که بر همه کار عالم توانا و به هر چیز داناست 🦋

🌱🌙🌱🌙🌱🌙🌱🌙🌱🌙🌱

7⃣♥️رفع فشار و عذاب قبر

🧡خواندن سوره ی تکاثر💛 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

أَلْهَاکُمُ التَّکَاثُرُ ﴿١﴾ حَتَّى زُرْتُمُ الْمَقَابِرَ ﴿٢﴾ کَلا سَوْفَ تَعْلَمُونَ ﴿٣﴾ ثُمَّ کَلا سَوْفَ تَعْلَمُونَ ﴿٤﴾ کَلا لَوْ تَعْلَمُونَ عِلْمَ الْیَقِینِ ﴿٥﴾لَتَرَوُنَّ الْجَحِیمَ ﴿٦﴾ ثُمَّ لَتَرَوُنَّهَا عَیْنَ الْیَقِینِ ﴿٧﴾ ثُمَّ لَتُسْأَلُنَّ یَوْمَئِذٍ عَنِ النَّعِیمِ ﴿٨﴾🖤

✨💥التماس دعا💥✨

خیلیییی خدارو شکر میکنم که شماهارو سر راه من قرار داد الهی دونه به دونتون حاجت روا بشید 🌺🌺🌺❣💕❣💕❣💕❣💕❣💕

اعمـــــال مـــــاه صفـــــر

.

خوانده دعای؛

" یَا شَدِیدَ الْقُوَى وَ یَا شَدِیدَ الْمِحَالِ یَا عَزِیزُ یَا عَزِیزُ یَا عَزِیزُ

ذَلَّتْ بِعَظَمَتِکَ جَمِیعُ خَلْقِکَ

فَاکْفِنِی شَرَّ خَلْقِکَ

یَا مُحْسِنُ یَا مُجْمِلُ یَا مُنْعِمُ یَا مُفْضِلُ یَا لا إِلَهَ اِلّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ فَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَ نَجَّیْنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَلِکَ نُنْجِی الْمُؤْمِنِینَ

وَ صَلَّى اللهُ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّیِّبِینَ الطَّاهِرِینَ. "

روزی ۱۰مرتبه که در مفاتیح الجنان آمده.

۳- روز سوم نمازی دارد به این نحو:

دو رکعت

در رکعت اول سوره حمد سوره فتح

و در رکعت دوم حمد و توحید.

بعد از نماز

صد مرتبه صلوات،

صد مرتبه بگوید: اللهم العن آل ابی سفیان و صد مرتبه استغفار کند.

۴- صدقه دادن هم در طول ماه مطلوب است.

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه ی دوستای نازنینم خیلی ممنونم که برام دعا کردین واقعا نمیدونم چطور جواب این همه لطف و محبت شمارو بدم... منم هرروز دعا رو به نیت عزیزی که نوبتش هست میخونم انشاءالله همگی حاجت روا بخیر و همیشه سلامت باشید. 

باعنایت خدا و به لطف دعاهای شما دوستای ماهم یکی از مشکلات بزرگم حل شد و خدا مهمترین حاجتمو براورده کرد 

بالاخره واحد پایین مادرشوهرم خالی شد و رفتیم خونه ی خودمون باوجودی که هنوز قرارداد تمام نشده بود و مستاجر طبق قانونی که گفتن تا پایان کرونا میتونستن بمونن ، خانواده م کلی تحت فشارم میزاشتن که چرا شوهرت خونه تو جدا نمیکنه و کلی مشکلات دیگه که بخوام بگم خیلی طولانی میشه … به نظرم برام معجزه شد و تواین اوضاعی که جابجایی خیلی کمه و خونه به سادگی پیدا نمیشه مستاجر مادرشوهرم خونه گرفتن و رفتن ،خیلی خوشحالم ازاین بابت و گفتم شادیم رو باهاتون تقسیم کنم انشاءالله همه تون به زودی خبرای خوش بدین 🌸🌸🌸🌸🌹🌹🌹🌹

سلام به همه ی دوستای نازنینم خیلی ممنونم که برام دعا کردین واقعا نمیدونم چطور جواب این همه لطف و محب ...

هزار مرتبه خداروشکر /ان شاالله که با دل خوش توش زندگی کنید🌸🌸🌸🌸🌸🌸

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2728

@ایگار85   ان شاالله بزودی حاجتروابشی🌺🌺🌺🌺🌺

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2738
سلام به همه ی دوستای نازنینم خیلی ممنونم که برام دعا کردین واقعا نمیدونم چطور جواب این همه لطف و محب ...

خدا رو هزاران مرتبه شکر.🌸💜💚🌻🌼💛

خیلی خیلی خوشحال شدم عزیزم از حاجت رواییت.ان شاالله همیشه خوش خبر باشی.❤️❤️❤️❤️

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

@ایگار85    

عزیزدلم به نیتت خوندم.

ان شاالله به حق ماه محرم و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) عاقبت به خیر بشی و هر حاجتی داری خیلی زود برآورده به خیر و نیکی بشه و همیشه خوشبخت و سلامت و شاد در کنار خانواده‌‌تون باشی.🌻💛🌼❤️💚

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

سلام دوستان امشب به نیت @ایگار85   سوره ی مبارکه حدید خوندم حاجتتون روا والتماس دعا.

ایگار عزیز دقایقی بعد از ساعت شرعی خوندم حلالم کن لطفا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2706