2410
2553
عنوان

خوش بحالت

189 بازدید | 12 پست

سلام خانما

ی دوستی دارم ک ۱۰ ساله میشناسمش ولی از اول حسود بوده و خیلی چشمش شوره همیشه تا باهم صحبت میکنیم میگه خوشبحالت سر هرچیزی حتی وقتی واقعا اعصابم خرده و خوش بحالم نیست بازم میگه خوش بحالت

دیگه از دستش خسته شدم تا ی پیام بهم میده غصه بهم رو میکنه الان دوباره شروع میکنه

چی جواب بدم😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چجوری تحملش میکنی؟ 

از ادمای حسود و منفی نگر دور شو

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
چجوری تحملش میکنی؟  از ادمای حسود و منفی نگر دور شو

بخدا ب سختی

باورت میشه مثلا میگم از حقوقم کم کردن تا موقع کرونا خونه بمونم بچمو نگه دارم هفته ای دو روز برم سرکار

میگه وااااای خوشبحالت چ‌رییس خوبی داری، حالا خود ششغلش دولتیه شیفتیه همیشه هفته ای سه روز میره حقوقشم کم نشده بچه هم نداره

بخدا ب سختی باورت میشه مثلا میگم از حقوقم کم کردن تا موقع کرونا خونه بمونم بچمو نگه دارم هفته ای دو ...

چه رومخه 😖

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2714