2737
2734

من از بچگی پریم نامنظم بود تا اینکه تو لقد فهمیدم تنبلی دارم الان دوساله اقدامم تا اینکه فهمیدیم شوهرمم واریکوسل داره باعمل و هزار جور قرص اسپرمش از صفر رسیده ۳۷ ولی زودتر میگه برین ای یو ای باید حداقل۵۰باشه خودمم هر وفت میرم پیش دکترم فقط دوفاستون میده خیلی میترسم چیکار کنم میگم نکنه یایسه بشم خودم ۲۸سالمه شوهرمم ۳۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه ربطی نداره  اتفاقا وقتی تنبلی داری ذخیره تخمدانت از نرمال بالاتره . چون تخمکی آزاد نمیکنه ت ...

آره👌👌دکتر میگفت آزمایش ذخیره تخندان اگه از حد نرمال بالاتر باشه یعنی تنبلی تخمدان اگر پایین تر باشه یعنی ذخیره کم تخمدان و نزدیک شدن به یائسگی

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
آره باید آی یو آی کنین، اگه نشد حتی آی وی اف. از چی میترسی؟ اگه بچه میخوای زودتر اقادام کن.

اخه اینهمه پول دارو دادیم دلم‌میسوزه میگم شاید طبیعی شد از طرفی ای یو ای هم احتمالش خیلی کمه

2738
اخه اینهمه پول دارو دادیم دلم‌میسوزه میگم شاید طبیعی شد از طرفی ای یو ای هم احتمالش خیلی کمه

نه کم نیست احتمالش. من باشم هرچه سریعتر واسه آی یو آی اقدام میکنم.

اشکالی نداره، دلت به پولی که رفته نسوزه. واسه کار ضروری بوده دیگه. اوووو انقدر ازین پولا بیاد و بره‌‌‌...

سلام با شرایطی که هر دو نفر دارید آی وی اف گزینه بهتره با این روش از شما هم تخمک کشی صورت میگیره و میتونید جنین فریز کنید تا در صورت مشکل جدی در تخمدان بتونید در آینده به راحتی با کاشت مجدد بچه دار بشید بهتره زمان رو از دست ندید حداقل خودتون برای تخمک کشی اقدام کنید

غم فروش دوره گرد
2706