2726
عنوان

عکس+18وااای بیاید بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 30 پست
منم  مهرشهر کرجم ولی اصلا فردیس رو نمیشناسم...تو دیوار یه سری خونه خیلی ارزون تو بلوار قریشی فر ...

مهرشهربودجمون نمیرسه وگرنه حتمامیومدیم😁خب کجای کدج خوبه با ۸۰تومن رهن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه میشه توکرج زندگی کنی ی منطقه ش بلدنباشی چ حرفا

آره گلم من متولد و ساکن کرجم اما بیشتر مرکز شهر رو میشناسم و سمت مهرشهر و گلشهر و.. 

فردیس هم نرفتم ولی شنیدم شهرک ناز جای خوبیه 

2728
مهرشهربودجمون نمیرسه وگرنه حتمامیومدیم😁خب کجای کدج خوبه با ۸۰تومن رهن 

شاید گلشهر بتونی خونه پیدا کنی گلشهر از مهرشهر قیمت مناسب تره به مرکز کرج  و مترو هم که نزدیک تره و از این نظر بهتر از مهرشهره

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
شاید گلشهر بتونی خونه پیدا کنی گلشهر از مهرشهر قیمت مناسب تره به مرکز کرج  و مترو هم که نزدیک ت ...

گلشهرمنطقه خوبیه امنیت داره جادرست حسابیه عزیزم؟

مگه میشه توکرج زندگی کنی ی منطقه ش بلدنباشی چ حرفا

فردیس یه شهر دیگست عزیزم  جز شهر کرج نیست

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
گلشهرمنطقه خوبیه امنیت داره جادرست حسابیه عزیزم؟

آره گلشهر خوبه قسمت بالاتر و پایین تر داره ولی در کل جای بدی نیست....امنیت که داره وسط کرجه ها چسبیده به مهرشهر دقیقا

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
اها مرسی فدات شم نمیدونستم..گلشهرچطوره

گلشهر نسبت به قیمتش خوبه . جز کرج.

باید بیایی حسابی بگردی تا خونه مناسب پیدا کنی به دیوار و بقیه سایتا اطمینان نکن.

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
ایول مرسی عزیزم..

مهرشهر و گلشهر مرزشون فقط یه پل روگذره  گلشهر بالای اتوبانه مهرشهر پایین اتوبان

مهرویلا و دهقان ویلاش خوبه که البته هم قیمت مهرشهره ولی باز خیابون های متوسط تر داره من اول گلشهر دنبال خونه بودم بعد اومدم مهرشهر رو دیدم عاشق مهرشهر شدم دیگه اینجا خونه گرفتم

مهرشهر و گلشهر مرزشون فقط یه پل روگذره   گلشهر بالای اتوبانه مهرشهر پایین اتوبان مهرویلا و ده ...

عزیزم انشالا ب سلامتی و دلخوش ماچون ازشهرستان میایم پرسیدم..پس گلشهرم خوبه ممنون دلکم

عزیزم انشالا ب سلامتی و دلخوش ماچون ازشهرستان میایم پرسیدم..پس گلشهرم خوبه ممنون دلکم

آره عزیزم خوبه

شاهین ویلا هم بگرد اونجام بد نیست شاید بتونی اونجام پیدا کنی فکر کنم از گلشهر یکم گرونتره

باغستان هم همون اولاش بد نیست با ماشین گذری رد شدم

ولی گزینه اولت گلشهر باشه دسترسیه خوبی داره و قیمت مناسب

فردیس خیلی از کرج دوره

2706