2091
2106

سلام دوستان الان فهمیدم زن عموم اورژانسی باید عمل قلب باز بشه و دارن میبرنش اتاق عمل یهو خیلی استرس گرفتم از اسم عمل قلب باز حتی میترسم چه برسه بدونم کسی که برام عزیزه داره می‌ره اتاق عمل.... از استرس خودم تپش قلب گرفتم 😔

میشه لطف کنید براش صلوات یا حمد بخونید🙏🌹

یه دنیا ممنون🌹

🥀یا عماد من لا عماد له🥀 ای تکیه گاه کسی که تکیه گاهی ندارد....🥀
صلوات فرستادم گلم واسشون انشالله که به حق صاحب این ماه هر چه زودتر سلامتیشونو بدست میارن خواهش میک ...

چشم براتون آیت الکرسی میخونم الهی حاجت روا بشی🙏🙏🌹🌹

ممنون از لطفت🌹

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

ان شاء الله به حق امام سجاد که به سلامتی برمیگردن و زود سلامتی کاملشون رو بدست میارن!🌸🌸

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍀لا حول ولا قوه الا بالله🍀 . 🐣یک عدد نار دانه به جمع ۲ نفرمون اضافه شده برای سلامتیش دعا کنین ممنون میشم🐣.💍👩🏻‍⚕️Ali💘Leila👨🏻‍⚕️💍 . 🦋اگه خوشبختی کسی رو دیدی بدون آسون بدست نیاوردتش، پس برای تداومش دعا کن و مطمئن باش انرژی مثبتش به خودتم برمیگرده🦋
2077
ان شاء الله به حق امام سجاد که به سلامتی برمیگردن و زود سلامتی کاملشون رو بدست میارن!🌸🌸

ممنونم🙏🙏🌹🌹

ببخشید آزمایش ادرارتون خون هست.راستش من هم این مشکل رو دارم همیشه خون هست میرم سونو میگن چیزی نیست . ...

سلام

بله من هربار آزمایش دادم همینطور بوده ولی الان یکی سال و نیمه آزمایش ندادم ولی مطمئنم بازم هست

دکتر بهم گفته حتما پیگیری کن شاید الان مشکلی برات پیش نیاد ولی سنت بره بالاتر مشکل ساز میشه

ولی سونو کلیه و مثانه هم دادم مشکلی نداشته دیگه نمی‌دونم از چیه