2737
2734

دخترم 20ماهشه حدودا 2ماهه که شبها از ساعت 12تا 12ظهر پوشکش نمیکنم و شبها اصلا جاشو خیس نمیکنه ...روز ها هم بعد اینکه پی پی می‌کنه میگه جیش ولی شماره 1رو اصلا نمیگه ...می‌خوام از پوشک بگیرمش خونمون نجس شده ..چطوری از پوشک بگیرمش که که زود نتیجه بده

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باهاش حرف بزن ببرش دسشویی بزار آب بازی کنه تا جیششو بکنه بعد بهش جایزه بده

پسر من زودی یاد گرفت

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2728
من دخترم 2 سال و نیمش هس الان 1 ماه هست درگیرم هنوز نتونستم خیلی سخته 

هر چی دیر تر بشه بنظرم سخت تر میشه 😟😟

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
خیلی زوده براش بنظر من من دخترمو ۲۷ ماهگی گرفتم سخته ولی صبر زیاد میخواد

شبها راحتم ولی روز ها . نمیگه ...می‌خوام زود تر راحت بشیم ..پوستش هم حساسه اذیت میشه با پوشک

2738

فقط همیشه بهش لبخند بزن حتی اگر کل خونه رو نجس کرد اصلا بهش استرس نده و دعواش نکن

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
فقط همیشه بهش لبخند بزن حتی اگر کل خونه رو نجس کرد اصلا بهش استرس نده و دعواش نکن

امروز دعواش کردم خیلی عذاب وجدان دارم 😟😟

امروز دعواش کردم خیلی عذاب وجدان دارم 😟😟

با دعوا کارت جلو نمیره من تو پریودم اومدم بچه مو از پوشک بگیرم عصبی بودم دعواش میکردم اصلا جواب نداد گذاشتم کنار پریودم تموم شد شروع کردم فقط بهش لبخند زدم دو سه روزه کلا یاد گرفت البته پی پی رو یه خورده طول کشید چون میترسید و یبوست گرفت ولی بالاخره تموم شد

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

دختر من الان دو سال و نیم هست ولی اصلا درکی از جیش و پی پی نداره. می برمش می گم جیش کن فکر می کنه چه اتفاقی می خواد بیوفته می ترسه جیغ می کشه. 

البته پسرم هم همین جوری بود و ۳ سالگی خودش یهو گفت پوشک نمی خوام میرم دستشویی. گمونم دخنرم رو هم باید تا ۳ سالگی پوشک کنم

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
شبها راحتم ولی روز ها . نمیگه ...می‌خوام زود تر راحت بشیم ..پوستش هم حساسه اذیت میشه با پوشک

چند وقته گرفتی؟ 

دختر من همیشه قبل پوشک گرفتنم شبها پوشکش خشک بود الانم اخر شب میبرمش میکنه حتما یا هم شب خواب الود بلند میشه گریه میکنه میفهمم که جیش داره میبرمش

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
چند وقته گرفتی؟  دختر من همیشه قبل پوشک گرفتنم شبها پوشکش خشک بود الانم اخر شب میبرمش میکنه حت ...

متاسفانه بازم رو آوردم به پوشک😂😂دخترم 23ماهشه

2706