2737
2734
عنوان

ختم صد هزار صلوات

6147 بازدید | 8 پست

«ختم 100 هزار صلوات که محال را ممکن می کند ازآیت الله کشمیری (ره)»

.

در بعض از کتب اذکار و ختوم ، ختم صد هزار صلوات به عنوان یکی از ختوم مجرب آمده است. و مرحوم آیت الله کشمیری(ره) به آیت الله مبشرکاشانی فرمودند که آیت الله سیدعلی آقا قاضی فرمود:«این ختم تخلف ندارد و امر محال را ممکن می کند و محال است که حاجت روا نشود» و طریقه این ختم چنین است که:

.

با این نیت نذر کند که خدایا نذر می کنم و بر ذمّه من است که طی دو ماه قمری صد هزار صلوات بفرستم و به پیامبر(ص) هدیه نمایم تا فلان حاجت من برآورده شود. پس به نذر خود وفا کند و هر روز مقداری صلوات(مثلا روزی حدود هزار و هفتصد صلوات) بفرستد به طوری که مجموع صلوات ها در دو ماه قمری ، صد هزار شود و باید به چند نکته توجه شود:

.

1- هنگام ختم صلوات با وضو و روبه قبله باشد

2- هنگام ذکر صلوات راه نرود و با کسی سخن نگوید

3- روزانه کمتر از 1000 صلوات نفرستد

4- نباید حتی یک روز ترک شود و از صبح تا غروب وقت دارد صلوات ها را بفرستد ولی اگر بعد از نماز صبح ،صلوات ها را بفرستد بهتر و حصول نتیجه قطعی تر است.و معظم له این ختم را مکرّر تجربه نموده اند

توجه :  خانمها در دوران عذر شرعی وضو گرفته و صلوات را به همان منوال بفرستند ولی بهتر است بعد از اتمام ختم صلوات هایی که در دوره عذر شرعی فرستادند بعد از پاکی دوباره صلوات ها رو تکرار کنند 

توجه داشته باشید که نگفت حتما دوباره صلوات ها تکرار بشه فقط گفت بهترست که تکرار بشه.

.

التماس دعا دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شرکت میکنم فقط تا کی وقت داریم؟

از همین پنجشنبه شروع میشه به مدت دو ماه وقت داریم گفتند باید طی دو ماه تموم بشه فکر کنم زودتر از دو ماه نباید تموم بشه

2731
سلام دوستان، هر کی دوست داره بیاد توی این ختم شرکت کنه و بعد از پایان ختم بگن حاجت گرفتند یا نه؟&nbs ...

سلام گلم اینکه گفته میشه ختم باید طی دوماه قمری انجام بشه ...منظورش اینه که حتما دوماه قمری باشه نه شمسی درسته ؟

❤💕🌸اگه از آشناهام هستی یا منو شناختی.....بهم بگو خوشحال میشم🌸لینک ناشناس میزارم که راحت بگی🌸اینطوری کاربریت هم شناسایی نمیشه💖🌸https://telegram.me/BChatBot?start=sc-901746-JVUeRZU

سلام عزیزم سوال ضروری دارم میشه به جای ماه قمری از شصت روز ماه شمسی استفاده کنیم 

و اینکه صبح هزار تا فرستادیم میشه باز ظهر یا عصر هم رو به قبله با وضو صلوات بفرستیم یا هر چی می خواهیم بفرشدیم باید پشت سر هم باشه 

از همین پنجشنبه شروع میشه به مدت دو ماه وقت داریم گفتند باید طی دو ماه تموم بشه فکر کنم زودتر از دو ...

عزیزم چرا یه خانمی با کمک خانوادش ده روز خودم تو نی نی سایت گفت حاجت محال گرفته بعد ده سال 

2738