2737
2739
عنوان

تک فرزندی یا چند فرزندی؟

195 بازدید | 26 پست

لطفا فقط بگین کدوم. و علتش به عقاید هم هم احترام بزارید 

ممنونم

من خودم تک فرزندی چون با همسرم معتقدیم شرایط روز به روز داره بدتر میشه در حق بچه ها ظلم میشه و اینکه با توجه به درامدمون هزینه ای رو که قراره برای دو تا بچه صرف کنیم که نیازهای اولیه اشون براورده بشه صرف یه بچه میکنیم که خواسته هاش در زمینه اموزش وخلاقیت و... براورده بشن 

در ضمن اینده مطمئن تری برای یک بچه میتونیم فراهم بکنیم 

البته من با توجه به شرایط زندگی خودمون و خواسته هامون از زندگی بیان کردم موضوع رو هر کس سبک زندگیش موقعیت و افکارش متفاوته اینجا مطرح کردم که با عقاید دیگران هم اشنا بشم 

تاریخ 99.9.9 خدا رو شکر که به آرزوهام رسیدم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از نظر مادی معلومه که تک فرزندی 

ولی 

از نظر احساسی تک فرزندی اسیب های زیادی  وارد میکنه من خودم تک فرزندم بله ایندم از لحاظ مادی تضمینه ولی دو روز دیگه اگه مادر و پدرم نباشن نه فامیلی دارم و نه خواهر وبرادری

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2738
دو تا

بهترین گزینست 👌🏻

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
علت 

تک فرزندی فقط باعث زجر اون بچه میشه

اون یدونه هم نیارید

واقعا در حقش ظلم میکنید

الان شما و همسرت خواهر برادر دارین؟

ازین که دارین بدتون میاد؟

ازنظر من تک رو نیاری بهتره.شماها تا یه سنی کنار بچتون هستین اون میمونه و تنهاییاش

حتی موقع بزرگ شدنش کلی عقده داره

و مجبوره با بچه های مردم رفت و امد کنه. چون خواهر و برادری نداره

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
علت

تا تو آینده اون یه دونه تنها نباشه

تا بتونم دسته گلای بیشتری بیارم تو دنیا و خوشبختشون کنم یعنی تلاش کنم خوشبخت بشن

و خیلی دلایل دیگه

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
2706