2726

سلام خانمای گل خیلی اعصابم خورده نزاشت برم پیش دانشگاهی گف نمیخاد ومیخای درس بخونی چیکارحتی اگه دکتراهم بگیری بایدبزاری زیربالشت سرت من نمیزارم برم کار. حالاچندسال پیش میخاستم برم کلاس ارایشگری گف بزاربچه بزرگ بشه بره مدرسه بعد حالاکه امسال دخترم دیگه میره مدرسه میگم بزار برم بازم بهونه ها بی خودمیاره که میخای بری چیکارو ازاین حرفا خیلی گریه کردم خیلی چرا من خودم حق انتخاب ندارم برازندگیم خدایا زنا خیلی بدبختن😭😭یامن فقط اینجوریم🤦‍♀️🤦‍♀️

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️

فقط شما و امثال شما ک درسشون ول کردن اولش و حق درس خوندن درست و با مدرک نگرفتن اینجور مشکلا امکان داره براشون پیش بیاد... الانم خیلی محکم بگو اشکال نداره میزارم زیر بالشتم ولی مادر تحصیل کرده برای بچه از واجبات... این دوره و زمونه همه مادرا مهندس و دکتر و تحصیل کردن هستن از بچه تو مدرسه میپرسن مامان بابات چقدر درس خونده همین ک بچه سر بلند بشه کافیه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه همینن خواهر، من تحصیلات بالا هم دارم، نذاشت برم سر کار، از وقتی بچه اومده خونه مادرم هم نمیذاره ...

وای منم همینم تازه زمانی اومد من فوق داشتم ناراحته میگه چرا زودترنیومدم که نری بخونی

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
2728
خب نتیجه ی کودک همسری همینه. سن مناسب ازدواج اگ بودین دیگ این مشکلاتو نداشتین . همه ی زنا فک نمیکنم ...

دقیقا باید میذاشت جز شرایط ضمن عقد 

ولی بچه که این چیزا سرش نمیشه و زود باوره

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

عزیزم شما هم اشتباه منو کردی شوهرم گرفت برامن دکترا داری نرو،نرو ،ببخشیدخرم گرد به خودم امدم دیدم ۳۴ سالم هست دو تا بچه خودش دکترا گرفته من دیپلم پام رو کردم تو یهکفش باید درس بخونم کاردانی رو علمی کاربردی گرفتم ،لیسانس و فوق لیسانس رو ازاد ترم قبل فوق لیسانس گرفتم خیییلی حس خوب دارم میخوام ادامه بدم گول نخور مردا دوست ندارن خانمها پیشرفت کن میخوان همش محتاجشون باشیم

نباید ب هیچ عنوان از درس و تحصیل انصراف می دادید بعضی از آقایون دوس ندارن خانومشون درآمد داشته باشه یا ب جایی برسه نمونه ش خاله خودم

هر هنری میگیره همسرش خوشحال میشه امام تا سفارش میگیره و از اون هنر میخواد پول دربیاره شروع می‌کنه و نق زدن

ولی ب حرفش گوش نمیده خاله م