2733
2734
عنوان

میخاستم برم نزاشت اعصابم خورده😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 26 پست

خخ منم مشکل تورو داشتم به شوهرم التماس میکردم ک بیاره درس بخونم اینقد گریه کردم قسمت دادم گف خود خدا هم بیاد قبول نمیکنم بعدش یه شب نشستم سر نماز اینقدر گریه کردم التماس خدا رو کردم فردا شوهرم از سرکار اومد گفت کتابی چیزی خواستی بگو برات بگیرم با خودم فکر کردم دیدم دلم نمی‌خواد اذیت شی اگه مشکلی داشتی بیا کمکت کنم منم هنگیدم.فقط به خدا بگو از ته دل مستجاب میشه دعات

Where there peace god is. 97💞4💞5 turk girl
من وقتی امدخاستگاری هرچیگفتم گف باشه. امروز گفتم خاکبرسرم که به حرف تواعتمادکردم 

آروم باش اول ی نفس عمیق بکش 

نگران نباش توبرو درس بخون بگو اصلا برای کار کردن نیست برای آبروی بچه هام میخونم که همه مادراشون فوق لیسانس ودکتری دارن خجالت نکشه بچم 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیگه نروها فقط یه جوری میپیچونه که نگو. میگه خب میخای بری ارایشگری یادبگیری چیکارمیگم دوست دارم میگه برادوست داشتن بری این همه هزینه کنی ووقت بزاری میگم خب ارایشگاه میزنم میگه مگه من احتیاجی به پول دارم ک توبری کارکنی.میگم همه چی که پول نیس این یه کاره عشقه که من دوست دارم میگه یعنی چی عشق چیه😕من نمیدونم چجوری اینوبااین طرزفکر راصی کنم🤦‍♀️🤦‍♀️😭

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️
خوب به حرفش گوش نده کسی نباید واست تصمیم بگیره

مگه میشع آنوقت چجوری برم وقتی نزاره وبخادهمش اعصاب خوردی راه بندازه

2728
خب راست میگه حالا ما که درس خوندیم چیکاره شدیم

درس هیچی دوست دارم برم ارایشگری یادبگیرم اونم بهونه ها جورواجور میاره

حالا تو برو درستو بخون به کار فکر نکن  آدمها عوض میشن تا تو پیش‌دانشگاهیتو تموم کنی و مدرک بگی ...

الان دیگه5سال گذشته اززمان پیش دانشگاهی. من25سالم

خخ منم مشکل تورو داشتم به شوهرم التماس میکردم ک بیاره درس بخونم اینقد گریه کردم قسمت دادم گف خود خدا ...

وای خداراشکر عزیزم خوشحال شدم امیدوارم موفق باشی عزیزم❤️الان من 5ساله بی خیال درس شدم چون بچه داشتم الان دلم میخاد برم یه هنری مثل ارایشگری که دوست دارم یادبگیرم اونم نمیزاره ببین نه نمیگع ها بهونه هایی میاره که خودت بیخیال بشی 

2738
وای خداراشکر عزیزم خوشحال شدم امیدوارم موفق باشی عزیزم❤️الان من 5ساله بی خیال درس شدم چون بچه داشتم ...

واسه منم میگف من دوست ندارم بری دانشگاه پسرای دیگه نگاهت کنم کی تو فامیل درس خونده به جایی رسیده تو دومیش باشی ولی خدا یه جور رامش کردا نفهمید از کجا خورده😁😍

Where there peace god is. 97💞4💞5 turk girl
واسه منم میگف من دوست ندارم بری دانشگاه پسرای دیگه نگاهت کنم کی تو فامیل درس خونده به جایی رسیده تو ...

الان چی خوندی به کجارسیدی عزیزم